Jump to content

Informacje dla wszystkich uzytkownikow!


max188
 Share

Czy Konkurs na klikacza jest dobrym pomysłem?  

33 members have voted

  1. 1. Czy Konkurs na klikacza jest dobrym pomysłem?



Recommended Posts

Juz odpowiadam...

 

Wrocilem z pracy jak zwykle okolo 18 i co nie dziala nic.

 

Na gg admina serwera pisze jednak nie odpowiada.

 

Jezeli chodzi o transfer i oplaty za serwer to z omjej strony jest wszystko ok.

 

Dlatego nie mialem pojecia o co biega!!

 

Jednak na smsy admin serwera tez NIE odpoewiadal!!

 

Wracam do domu a tu serwer dalej nie dziala tymn bardziej ze o godzinie 18:30 dzownilem do admina i powiedzial ze:

 

"serwer nie dziala nie z powodu nie zaplacenia czy przekroczenia trensferu ale z powodu jakiegos pliku ktoregos z mojego serwisu ktory za bardzo obciaza serwer i jego admin techniczny go wylaczyl"

 

No to mowie zeby go wlaczyl i dal znac. Teraz jest 22:16 jak pisze tego posta i ani admin nie napisal ESA chociaz umowilismy sie na esa od razu po naszej rozmowie o 18:30 ze da znac co i jak po kontakcie z adminem technicznym. Jednak jak widzicie strona nie dziala i nie wiem co jest grane.

 

Ja ide spac bo rano do pracy wstaje ale o 6 jak strona nie bedzie dzilac t bede molestowac admina serwera dalej bo co z tego ze cos z mojej strony obciaza serwer przeciez place za niego to wymagam!!

 

No to by bylo na tyle jak zawsze opisalem wam cala sytuacje.

Link to comment
Share on other sites

Dowiedzialem sie tyle ze ten blad u nich na serwerze jakis skrypt tworzy u mnie na stronie Zakladow a to troche dziwne bo mam tylko skrypt statysytk i subskrypcji...

 

Uwierzcie sam sie wkurzam bo wydalem kase na reklame serwisu a tu dupa...

 

Mam gg admina ktory sie tym zajmuje i czekam na niego ma byc wieczorem jednak jak narazie na gg nie odpowiada.

 

Powie co naprawic zeby im serrwera nie obciazalo to strone wtedy wlacza...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use