Jump to content

reklama szukarki w dragon team


spidx
 Share

Recommended Posts

Przeczytajcie to bo juz mi sie neichce pisac od nowa a to anpisalem na gpf:

http://www.getpaidforum.com/forums/index.php?showtopic=212104 Pusciłem w niedziele czyli juz prawie 6dni temu reklame szukarki do 100tys w dragon team tą za 16$. I jakos nic nei widze aby poszla. na koncie szukarki mam tlyko 70wyszukan a to chyba z innej reklamy :|. Napisalem do Wm i czekam na odpowiedz. nie wiem co mam robic a przeciez 16$ to troche kasy jest .

Prosze pomóżcie mi

Doam ze dzis bylo tlyko 5wyszukan :( i raczej na pewno reklam nie wszyla a jak wyszla to moze w jednym ptr

Link to comment
Share on other sites

z dragone-team jak jest 5 poprawnych szuków to jest dobrze, szkoda 16$ a 100 tys. osób jest w całym dragone-teamie(prawie 20 firm + 2 szukarki), wiec jest około 16 tys. ludzi zapisanych w każdej z tych firm i na dodatek najwięcej jest ich w szukarkach. Z tego niewiele osób klika w search-mailach bo te mają poj...bane warunki. Więc z osób z search krajów jest ich około 2 tys. klika w s-maile około 20-30 osób więc definitywnie odradzam tą reklame, chyba że ktoś ma 16$ do wyrzucenia w błoto (tacy mogą mi je oddać :D)

Ja bym takiej reklamy nie kupił za 10c :D

Coś siadło wmowi na mózg żeby 16$ kosztował mail do 50 osób ale takie reklamy puszcza tygodniowo 5-10 osób więc wm jest milionerem :D

Link to comment
Share on other sites

Znam osoby, które puściły pełnego searcha na 16 $ i zarobiły. Ze swojej strony wole mniejsze reklamy, chociażby taką za 30 centów, gdzie przy średniej 4 c. daje mi dolara zarobku w jeden dzień. Około 200% zysku netto i żadnych paplpitacji serca.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use