Jump to content

Zainteresowanie Bannerami!


arteck
 Share

Recommended Posts

Witam,

Dzisiaj kieruję do Was prośbę. Coraz więcej z Was korzysta z bannerów sign profit. Ja się Wam przyznaję bez bicia. Wyświetlam bannery tylko tutaj na forum oraz na stronie eXtreme-mails.com. Mój dzienny dochód to ponad 2$. Każdy może sam to sprawdzić kupując bannery sign-profit. (o ile jest tam zapisany). Mam nadzieję, że cena nie jest za wysoka. Powinno Wam się zwracać w sign z dość sporym zarobkiem. Views today: 1908 a dzień się jeszcze nie skończył.

 

Niestety - potrzebujemy więcej klików. Mamy średnią trochę ponad 1.3%. Jak spadnie nam ona poniżej 1.2% - bannery nie będą wyświetlane - zamiast nich zobaczymy komunikat CTR is too low... Limiting . Tego chyba nie chcemy, bo przyniesie to straty nam wszystkim.

 

Zapraszam wszystkich do klikania w rotator bannerów sign profit - tak często jak to tylko możliwe i nieuciążliwe. Dodam jeszcze. W pierwszy dzień - głównie dzięki bannerom Sign-Profit - Pula Klikacza wyniosła do tej pory

 

UWAGA:

 

0.478$

 

A to dopiero pierwszy dzień. Tak więc zapraszam wszystkich - tych którzy mają oraz tych którzy nie mają bannera sign profit. Tych którzy lubią klikać - bo pula rośnie. Tych którzy wygrywają ... I ogólnie wszystkich

 

Za wszystkie kliki już teraz dziękuję. Wierzę w Was i wiem, że damy radę pobić wszelkie rekordy oraz zyskać zaufanie i sympatię Sign-Profit.com. Dodam, że warto - to jest spółka z o.o. - zawsze wypłacalna.

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam Keramb,

Nie namawiam, ani nie wymuszam. Proponuję. Każdy z użytkowników może kliknąć - nie musi. Jeżeli strona mu się spodoba - może się zapisać. Tak to wygląda. Każdy użytkownik robi to dobrowolnie i tylko i wyłącznie z zainteresowania.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

ja sie staram klikac ; )

hmm...

A czy moge wiedziec tak z ciekawosci, czy w extreme-mails bedzie mozna wykupic wyswietlenia sign-profit z wlasnych zarobkow ?

 

A o tym, ze to jest spolka z.o.o. to gdzie sie dowiedziales? ; p

 

A CTR gdzie mozna sprawdzic? :-)

Link to comment
Share on other sites

Sign Profit namawia do wymuszania/namawiania do klików, czy tego zabrania? (jak widać w mojej stopce nie jestem tam zapisany wiec nie wiem) Jeśli zabrania to wzrost puli może się szybko skończyć...

 

mysle ze nie maja tego sprecyzowanego gdyz tam za to nie placa a ze wymagaja pewne ratio klikow by sie strony wyswietlaly to jednak moga byc pewne ograniczenia w tym wzgledzie, jednak jako ze ta firma jest na pograniczu getpiad i reklamuje hyipy itp mysle ze im to nie powinno przeszkadzac, jednak zawsze admin kazdego programu by oszczedzic moze doczepic sie do wszystkiego.

Link to comment
Share on other sites

Nie rozumiem - gdzie Arteck namawia do klikania w ten banner?

 

"Niestety potrzebujemy więcej klików" - potrzebują bo potrzebuja!

 

Oby tak dalej, fajnei żę admini nie biorą całej kasy dla siebie, że tak brzydko pwoiem aby się nachapac jak najwiecej.

Wręcz przeciwnie całymi zyskami dzielą sie z nami - userami! I oby tak dalej!

 

 

Tearz możeci mnei posądzic o namawianie do klikania w banner: Klikajcie w ten banner :)

Link to comment
Share on other sites

mysle ze nie maja tego sprecyzowanego gdyz tam za to nie placa a ze wymagaja pewne ratio klikow by sie strony wyswietlaly to jednak moga byc pewne ograniczenia w tym wzgledzie, jednak jako ze ta firma jest na pograniczu getpiad i reklamuje hyipy itp mysle ze im to nie powinno przeszkadzac

 

Tak to fakt. Ale mimo wszystko ... trzymając się za krzesło - zapieram się. Klikają tylko osoby zainteresowane - przeglądając strony reklamodawców. Innych klików - wolelibyśmy nie :)

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

kurde, mam nadzieje, ze w moj baner tez ktos klika ; p

Tak to fakt. Ale mimo wszystko ... trzymając się za krzesło - zapieram się. Klikają tylko osoby zainteresowane - przeglądając strony reklamodawców. Innych klików - wolelibyśmy nie

 

Proponuje zeby jak ktos juz kliknie w ten baner przejrzal otwarta strone, a przynajmniej jej nie zamykal przez jakis czas, jesli nie bedzie odrazajaca oczywiscie ;P

Link to comment
Share on other sites

Adis: jeśli nie jesteś zapisany w eXtreme mails to zajrzyj tam i przeczytaj podpis nad rotatorem "Rotator Bannerów Sign-Profit --- Pamiętaj o kliknięciu!" - fakt to nie jest namawianie, ale coś z pogranicza nakazu i przypominania (pamiętaj sugeruje przypominanie, wykrzyknik nakaz)

 

arteck - proszę o wersję keramb lub ostatecznie keraMB bo M i B to inicjały a reszta to imię wspak (to prośba a nie wyrzut - nie musiałeś tego wiedzieć, ale z góry dziękuję za dostosowanie się)

a teraz na temat: ja w swoim poście nie zastanawiałem się nad tym co robisz (bo tyle to sam widzę), tylko co na to Sign Profit - gdzieś pisałeś, że masz dobry kontakt z nimi więc pewnie będziesz w stanie podać info od źródła a takie właśnie informacje może przekonają mnie do zapisania się tam lub Ciebie do usunięcia pewnych słów, aby nie narażać się na wyrzucenie z programu.

Link to comment
Share on other sites

Do sign profitu zapisałem się dzis ok. 16. Teraz 24 a ja już mam 0.47 $. Co prawda trzeba odjąć 0.19 $ wydane na reklamę w eXtreme-mails ale to i tak spory zysk. Gdy tylko skącza mi sie te 5000 wyświetlen ktore kupiłem, inwestuje w większą ilość wyświetleń bo bardzo mi sie ta firma spodobała :)

Połączenie extreme-mails z sign-profit - to jest to !

 

A co do namawiania do klikania w bannery - 1.2 % jest wymagane to i tak nie jest duzo. Ja nikomu kazać klikać nie mogę, ale osobicie klikam w bannery innych i licze na to ze inni takze klikaja, nie tylko w swoje bannery. Jak nikt nie bedzie klikac to sie poprostu skonczy zarabianie i tyle :D

 

Pozdrawiam adminow extreme-mails !

Link to comment
Share on other sites

keraMB 'aka' arek

 

Tak mam dobry kontakt z Panem Ronaldem Avila. Jest to zumienny i uczciwy admin. Informacja podana - ogólnodostępna jest w formie FAQ. Czyli co to znaczy jak się taki komunikat pokaże. Natomiast jeżeli chodzi o same wyświetlenia.

 

Jak każda firma lubi jak się klika. Jeżeli reklamodawca zauważy, że jego banner jest klikany i strona przeglądana - doceni to i będzie kupował więcej. To jest sprawa oczywista. Nie ma ograniczeń związanych z "klikaniem na przymus". Ja nie przymuszam - proponuję - sam się zapisałem do jednego HYIP'a - zobaczymy co to będzie :) Twierdzę, że jak kogoś stać dać za 1000 Bi 2$ to stać i na wypłacalność...

 

Co do zapisu - polecam aukcję :) ... Ludzie takiego promotora przyjmą z chęcią - jak nie przesadzisz z ceną:)

 

Pozdrawiam ... i zapraszam

Link to comment
Share on other sites

Mało która firma zostaje w mojej zakładce "ulubione" dłużej jak dwa miesiące...

Sign profit napewno zostanie jeszcze długoooo... Tak jak klamm.de

Sign profit nie wymaga większej rekomendacji, to naprawdę niezła stronka.

Link to comment
Share on other sites

Od kiedy ten cały sign profit istnieje ? ja usłyszałem o nim kilka dni temu, ale dopiero dzis zdecydowałem się zapisac no i teraz bardzo zaluje... ...bardzoe zaluje ze dopiero dzis :) Bez najmniejszych problemow mozna wyciagnac 0.8 - 1 $ dziennie.
Link to comment
Share on other sites

Od kiedy ten cały sign profit istnieje ? ja usłyszałem o nim kilka dni temu, ale dopiero dzis zdecydowałem się zapisac no i teraz bardzo zaluje... ...bardzoe zaluje ze dopiero dzis :) Bez najmniejszych problemow mozna wyciagnac 0.8 - 1 $ dziennie.

 

Sign-Profit to oddział agencji reklamowej o nazwie Sign-Ads. Ta z kolei jest tylko małą częścią spółki z o.o. nazwanej Your Key Solutions LTD. Tak sprawa wygląda.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Juz w wielu miejscach o tym pisze ale powiem jeszcze raz :)

 

Jest to firma płacąca za wyswitlanie ich bannera. Rejestrujesz sie w firmie, kopiujesz kod bannera i wkleasz go do sygnaturki na forum oraz kupujesz wyswietlenia tego bannera w extreme mails. Dzienny zysk: 1$ i więcej :)

 

Wypłaty automatyczne (natychmiastowe) na e-gold. 0.50 $ minimum .

Link to comment
Share on other sites

Zapisujesz sie do firmy dostajesz kod bannera bez zadnych wirusow itp... ktory promujesz na zaakceptowanych stronach.. m.in. advertisements.pl i extrem.. oraz na zaakceptowanych forach.. m.in. forumemoney czy szuwi :)

za 1000 wyswietlen masz 1$ a 0.50$ do wyplamy musisz miec uzbierane.. staty widzisz na bierzaco.. wiec odrazu po 500 wyswietleniach mozesz wyplacic

czekam na kolejne pytania

Link to comment
Share on other sites

tak, tylko że na szuwim nie wolno mieć banera sign - profit, tam się za to płaci, prawie za wszystko co masz w podpisie.

forum szuwiego jest co prawda zaakceptowane, no ale jak wczesniej napisałem za bannery w stopce na tym forum się płaci - odsyłam do ich cennika lol:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Sign-Profit to wyświetlenia bannera na akceptowanych stronach. Płacą za każde 1000 unikalnych wyświetleń 1$. Wypłata od 0.50$. Wystarczy skopiować link i banner do stopki (jak moja) lub dać link+banner na stronę gdzie jest to akceptowane.

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

 Share




×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use