Jump to content

eBay w Polsce??


pionas
 Share

Recommended Posts

Witam!

Na poczatku chcialbym poinformowac ze nie jestem na 100% pewien czy w dobrym miejscu umieszczam tego posta...

 

Na dobreprogramy.pl znalazlem:

 

Założony we wrześniu 1995 roku aukcyjny serwis eBay wkracza do Polski. Największa usługa aukcyjna w sieci, posiadająca dziś ponad 100 mln zarejestrowanych użytkowników z całego świata będzie walczyć o swoją część rynku w polskim internecie. Obecnie eBay działa na 25 rynkach świata.

Inauguracja serwisu nastąpi najprawdopodobniej w przyszły wtorek. Jak podaje portal Gazeta.pl, już od stycznia trwały rekrutacje ludzi do polskiej filii firmy, a adres eBay.pl, obecnie niedostępny, kierował internautów w stronę serwisu eBay.com.

Przedstawiciele Allegro.pl, największego polskiego serwisu aukcyjnego niechętnie komentują nadchodzące zmiany na polskim rynku aukcyjnym. Popularne Allegro.pl, które kontroluje około 80 proc. rynku polskich aukcji internetowych spotka się niebawem z nie lada przeciwnikiem zza oceanu. Kto wygra?

 

co wy na to??:)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Cytat z chpa-newsroom 2005-04-22

Kwestią kilku tygodni wydaje się wprowadzenie na nasz rynek także systemu PayPal. Można tak sądzić po oficjalnych zapowiedziach firmy oraz po ostatnich publikacjach NBP.

 

 

a wiec nie żadne lata lylko bliskie tygodnie

Link to comment
Share on other sites

nie rejestowałem się w ebay, ale słyszałem, że są straszne problemy z rejestracją i w ogóle jakoś jak narazie to strasznie biedne

Allegro lepsze z tego co mi wiadomo (tam dokonuje zakupów)

moze się przekonam do ebay, ale raczej stronie od nowości i wole zostać przy tym starym... ;)

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use