Jump to content

Żyje tutaj ktoś ??


fazi78
 Share

Recommended Posts

Nie będzie jak kiedyś - poza tym forum już wolno działa, modów poza reklama2000 wogóle nie ma, połowa webmasterów firm zagranicznych zbanowana. Był pomysł wymiany skryptu ale to tylko plany i to od kilku miesięcy więc pewnie możemy już to włożyć między bajki. Było kilka akcji przywracania dobrego imienia eMoney, ale nic z tego nie wyszło - userzy chcą ratować forum, administracja chyba jednak nie. Atmosfera na forum też wyraźnie się popsuła i coraz bardziej przypomina tą wrogą atmosfere rodem z "jedynego niezależnego polskiego forum o zarabianiu". Sam zastanawiałem się nad zmienieniem forum na inne ale nie ma na jakie - albo są fora beznadziejne, albo z małą liczbą ludzi. Jedyne, które można wziąć pod uwagę to chyba jeszcze edekz, ale jakoś się nie mogę do niego przekonać.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ktoś to żyje ale narazie nas mało trzeba zrobić kampanie reklamową:)

najlepiej między wiadomościami a sportem:)

 

ps. dla rozrywki poczytajcie sie kawały o Chucku Norrisie:)

http://www.tutej.pl/cms.php?i=6535

http://www.tutej.pl/cms.php?i=6077

 

 

Po usłyszeniu ojca Rydzyka Chuck Norris wygłosił pamiętną kwestię "Radio ma w ryja"

 

Naukowcy od lat chcą sie dowiedzieć czegoś więcej o czarnej dziurze. Chuck Norris powiedział: dziura jak dziura, po czym ją zgwałcił.

 

Chuck ma na pośladku wytatuowane Chuck. A na drugim Norris. A na trzecim Walker.

 

W sklepach przyjmują pieniądze z "Monopolu" jeśli płaci Chuck Norris.

 

Chuck Norris otworzył puszkę Pandory. Zajrzał do środka, obejrzał zawartość i zamknął ją.

 

Chuck Norris potrafi podnieść krzesło, na którym siedzi.

 

Obcy robią doświadczenia na ludziach. Chuck Norris robi doświadczenia na obcych.

Link to comment
Share on other sites

kiedyś był rasiak i rysiek z klanu teraz przyszła moda na chucka:)

ciekawe kto bedzie następny:)

 

ps. żeby ożywić forum ja proponuje takie coś jak na gpt forum czyli płacenie za refy(aktywne) to wtedy było by troche rekalm a koszty nie były by duże(jak myśle) za jednego refa np. 5-10gr. 100 refów to tylko 5-10zł kosztów niezbyt dużo chyba

aha myśłe o wprowadzeniu czegos takiego na stałe nie tylko na jakiś okres...

Link to comment
Share on other sites

Wróciłem po paru miesiącach - więc nie jest tak źle :)

 

Przypominam tutaj o sobie bo mnie mabgbad(*jak to sie pisało ?) przegoniła z swojego tematu , jakieś poezje , flirty , strach pomyśleć .... :P

 

PS FAZI z tego co pamiętam ty gdzieś tam jechałeś? yyy budować rurociągi? czy coś takiego ...? .. zielona wyspa ?

 

..

Link to comment
Share on other sites

Wróciłem po paru miesiącach - więc nie jest tak źle :)

 

Przypominam tutaj o sobie bo mnie mabgbad(*jak to sie pisało ?) przegoniła z swojego tematu , jakieś poezje , flirty , strach pomyśleć .... :P

 

PS FAZI z tego co pamiętam ty gdzieś tam jechałeś? yyy budować rurociągi? czy coś takiego ...? .. zielona wyspa ?

 

..

Ty już napewno wróciłeś ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use