Jump to content

nowa polska na cc mReklama.com


siati
 Share

Recommended Posts

legalny cc, ładna grafa i kolejny raz plagiat regulaminu mojego autorstwa, który po wyjściu z Banku Macieja w świat wędruje bez mojej wiedzy i zgody. jakiś czas temu reagowałem na każdą taką firmę, potem mi przeszło, ale dziś znów jestem wkurzony.
Link to comment
Share on other sites

jak zobaczyłem reklamę to rozmawiałem z Jakubem(pytalem czyj PTR to jest bo widziałem, że regulamin skopiowany) i mówiłem mu, że to jest regulamin Twojego autorstwa z moimi modyfikacjami (niektóre rzeczy są tylko w OR).. a on mi powiedział, ze miał pozwolenie na skopiowanie.. od ediego z ZM ;)

troche się zdziwiłem, mówił, że chce to załatwić by wszystko było w porządku..

ale rozmowa się urwała bo gdzieś wychodził..

Link to comment
Share on other sites

Tak wlasnie bylo. Pisalem o tym juz na forum szuwi.com oto tresc:

keramb napisał:

jakiś czas temu dałem sobie spokój ze sprawdzaniem regulaminów, ale dziś znów mnie coś skusiło i OCZYWIŚCIE PLAGIAT REGULAMINU MOJEGO AUTORSTWA

Czy nie da się napisać sensownego regulaminu bez kopiowania mojego tłumaczenia napisanego kiedyś na potrzeby Banku Macieja a potem udostępnionego tylko 4 firmom?

 

 

Przepraszam nie wiedzialem . Regulamin wzialem od jednego z WMow i za jego zgoda. Nie wiedzialem ze jest taka sytuacja. Zagadalem do Ciebie na GG i mam nadzieje ze dojdziemy do jakiegos porozumienia... jesli nie to postaram sie usunac Regulamin i zastapic go innym juz swoim. A czy nie da sie napisac swojego sensownego? Da sie ale tak bylo szybciej i wygodniej. Wziolem bo myslalem ze moge, no ale zle zrobilem, i jeszcze raz przepraszam.

 

Z Jogaila rozmawialem juz na GG ale nie dokonczylismy rozmowy :(

 

Mam nadzieje ze zalatwimy ta sprawe :(

Link to comment
Share on other sites

yep

 

z tymi regulaminami to juz przesada, dajcie ludzie siana. Jakub jesli chcesz weź mój regulamin, sam go pisałem i nie mam nic przeciwko kopiowaniu...

 

powiedz Keramb co Cię tak denerwuje ? nie wiem chcesz pobierać opłaty za ten regulamin czy jak ?

Link to comment
Share on other sites

już wszystko ok

 

wesol: denerwuje mnie to, że po umieszczeniu mojego tekstu w sieci staje się on własnością publiczną. mogę się na coś takiego godzić i godzę się współtworząc np. Wikipedię. W innych wypadkach natomiast miło by było gdyby ktoś spytał, czy może korzystać z efektów mojej pracy.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use