Jump to content

Portal w BlazeRunner - Help


Larst
 Share

Recommended Posts

Nie wiem jak sie wziśc do robienia tego portalu tzn nie wiem jak i gdzie wkleic zrobiona wyszukiwarke oraz nie wiem jak ma byc zrobona - skopiowac kod ze strony czy zapisac strone główna i przerobić ze swoimi słówkami oraz gdzie ja potem wkleić i jak zgłosić do akceptacji - prosze o pomoc - chce przerobic ta co daje blaze, od razu wielki dzieki.
Link to comment
Share on other sites

po zapisaniu się logujesz się na konto i wchodzisz do zakładki affiliates tools tam gdzie jest dostępny kod źródłowy szukarki który należy skopiowac i w edytorze(np.frontpadzie) wkleić na pustą stronkę ,potem zapisac plik html i wrzucić na jakiś serwer polecam fateback.com ,po wrzuceniu na serwer napisać maila do WM szukarki z pytaniem o akceptację twojego portalu poprzez "contact us" podając w nim linka do serwera na którym znajduje się twoja szukarka np. http://larst.fateback.com/search/blaze.html .

 

treść maila może być np. taka:

 

Hi

Can you approved this portal?

tutaj linkxxxxxx

 

my username

xxxxxxxxxx

 

myslę ze dobrze wytłumaczyłem wrazie problemów pytaj ;)

Link to comment
Share on other sites

Dzieki bo nawet nie wiedziałem ze boaze tez mozna robic własne portale, ale mi raczej zależy by zamienic ten portal co daje oryginalnie przegladarka np Blaze - wydaje mi sie ze mozna przerobic ja na własna, ale nie jestem pewien - jeśli nie to znaczy ze jesli chce sie miec wysoki traffic trzeba robic własny portal.

 

A i czy mozna robic grafe dla swojego portalu tak jak sie chce.

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

jesli zamieżasz zrobić cały portal nowy to możesz zrobić jak chcesz to od ciebie będzie zależało jak twój portal ma wyglądać tylko nie wolno specjalnie zaznaczać czy pogróbiać wysokopłatne słówka bo to grozi skasowaniem konta ;) ,jeśli chodzi o boeze to nie wolno robic własnego portalu tylko premiowani członkowie mogą, reklamuje się stanadrdowy portal do którego link jest dostępny w zakładce affiliates
Link to comment
Share on other sites

hmm szczerze na standardzie w boeze jest niezbyt dobra średnia choć czasami jest i koło 4 centów ale przeważnie utrzymuje się przy 2-3 centach ja na twoim miejscu zastąpiłbym ją o wiele lepszą szukarką taką jak np. drifter czy tapir w których średnie można miec nawet ponad 5 centów ;)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use