Jump to content

Gdzie puszczać reklame? - aktualne informacje!


Recommended Posts

  • 1 month later...

Dareksite nie nabijaj postów informacjami, które można przeczytać 3 posty wyżej na dodatek odgrzebując lekko nieświeży temat.

Jeśli masz konkretne informacje dotyczące tematu - wtedy pisz. Jeśli chcesz po prostu pogadać - zapraszam do działu pod kuflem ;).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pisałam już o tym w innych tematach ale podsumuję moje ostatnie reklamki:

- ourpaidmail - mail 5c shared X-Ray Search - 95 wyszukań - średnia 3,5 centa

- Capture Traffic - mail 1$ Search Trance - 4 wyszukania - 12 centów uciułanych (jak dla mnie hit sezonu :lol: )

- Imperium Reklamy - 1gr. mail ValuSearch 2004 - 218 wyszukań - średnia 1 cent ;) (powalająca średnia jak na szukarkę akceptującą polski traffic przystało, poza tym standardowy portal - - bidy wachają się od 0,0007 :lol: do 12 centów - niestety nie miałam czasu zrobić swojego - aż szkoda tych szuków :( ) - reklama jeszcze idzie

- Oceanmails - kilku refków z reklamy - nie jestem w stanie stwierdzić ilu dokładnie bo puszczałam nie tylko tam

- hillbilly-hangout - reklamy punktowe - refków żadnych, jedynie puszczanie reklamy SAS w punktowych reklamach ma jakiś sens. Poza tym ta firma lekko mnie zdenerwowała - wygrałam refa w click contest dwa tygodnie temu i nadal go nie widzę - na mojego maila i PW do WM'a na ich forum - brak reakcji - a szkoda bo zaczynałam lubić tę firmę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use