Jump to content

Która najlepsza???


Guest
 Share

Która wyszukiwarka najlepsza???  

23 members have voted

  1. 1. Która wyszukiwarka najlepsza???



Recommended Posts

Ankieta która wyszukiwarka (Według was) jest najlepsza???

Napisałem 4 podstawowych (które znam) i inne, czyli pozostałe wyszukiwarki.

Jak zagłosujecie to piszcie na co i dlaczego.

a jak zagłosujecie na inne to piszcie dlaczego i nazwe tej wyszukiwarki.

Link to comment
Share on other sites

No wiec moja ulubiona to Search Drifter. Od polowy kwietnia dostalem od nich 45$.

-male minimum wyplaty

-dosc duze bidy

-bardzo dobry wm

-mily i uczciwy wlasciciel (znam go, mozna sobie z nim pogadac naprawde spoko koles)

- wyplata ZAWSZE w 14 dniu po zazadaniu kaski (raz jak mieli 2 dni opoznienia to dostalem na GPF prywatna wiadomosc z przeprosinami za opoznienia ale w koncu to byla Wielkanoc i wm byl u rodzinki no i ostatnio bylo jakis 1 dzien opoznienia to WM przyslal maila z wyjasnieniami co jak i kiedy)

 

Ufam w 100% wlascicielowi tej szukarki a w dodatku jest ona bez watpienia jedna z najlepszych szukarek na rynku (obecnie).

Link to comment
Share on other sites

- Szybki kontakt z WM (w dodatku po Polsku)

 

a kontaktowałeś siez nim? mi usuneli konto w tej szukarce nie wiem za co, bo nic nie zrobiłem. Wysłałem im maila z pytaniem co isęstało, pisałem na forum...i nic. Żadnej reakcji. Mają mnie daleko gdzieś....

 

to napewno nie jest najlepsza szukarka,..... :(

Link to comment
Share on other sites

tak sie zastanawiam czy sie zapisac do tego squirrel , bo chce miec 4 wyszukiwarke do reklamowania i sie wlasnie zastanawiam jaka wybrac :)

tak wogole tez lubie sd , dostalem od nich wyplate , co prawda po 20 dniach ale zawsze cos :) zobaczymy czy mi admin zaakceptuje nowe slowka , jak je zaakceptuje to bede wesoly :)

Link to comment
Share on other sites

SD to moja ulubiona wyszukiwarka, poniewaz mam w niej dobra srednia i do tego placi szybko i prawie zawsze w terminie.

 

A co do reklamowania to glownie w firmach typu ads only + reklamy z e-golda tam gdzie sie to oplaca + reklamy kupowane na aukcjach.

Link to comment
Share on other sites

Guest DarkMen

A ja mam kilka ulubionych wyszukiwarek... Wydaje mi się że omega to już pszeszłość. Teraz nadszedł czas na nowe wyszukiwarki.....

 

Blaz niby akceptuje międzynarodowy trafic ale bidy po 1 c. Żeby dojść do minimum trzeba sie nieźle napracować....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use