Jump to content

Pożegnanie (info)


Renoirdaniel
 Share

Recommended Posts

Pożegnanie

 

Szanowni użytkownicy ImperiumReklamy. W życiu każdego nadchodzi czas gdy pewne priorytety ulęgają zmianie. Tak niestety dla mnie, od pewnego czasu IR spadało z listy „ważnych spraw” coraz to niżej, co odbiło się na nieregularnym wysyłaniu reklam za co serdecznie przepraszam. Czas który zabrałem IR poświęciłem rodzinie, ustawiając ja na piedestale spraw codziennych czego nie żałuję i zycze Wam wszystkim drodzy użytkownicy takiego samego wyboru, jeżeli będziecie musieli go dokonać.

 

Z IR zawsze będę łączyć mnie mile wspomnienia, poznanie wielu ciekawych ludzi, przyjaźnie i wspólne przezywanie dynamicznie zmieniającego się środowiska GPTR. Dziękuje przyjaciołom i znajomym z obydwu forum internetowych (ForumEMoney.com i Szuwi.com), który starali się mnie tłumaczyć, zrozumieć, i pomagać (tu szczególnie memu zastępcy od czasu do czasu stasiowi [dnb8]). Mam nadzieje ze moja coraz to rzadsza obecność nie zerwie tych nici kontaktu miedzy nami.

 

Jestem dumny ze IR jest najstarszym działającym systemem na skrypcie CC, co od lat stanowiło międzynarodowy standard swego rodzaju jakości i profesjonalnego podejścia do tematu. W pełni szczerze mogę powiedzieć ze IR wypłaciło w ciągu już ponad 4 lat działalności ponad 40 tysięcy złotych swoim użytkownikom. W mailach wysłanych przez IR było kilka tysięcy płatnych linków i kilkanaście tysięcy banerów/linków czekało na użytkowników po zalogowaniu.

 

Drodzy użytkownicy, wiem ze wielu z Was może narzekać ze w IR nie zarobili sporo, ale musicie pamiętać ze w GPTR liczy się aktywność (tu wielu samotnych klikaczy osiągnęło w IR minimum) i przede wszystkim pozyskiwanie osób poleconych (dzięki temu niektórzy użytkownicy maja wypłaty co miesiąc). W trosce o to by wasze ciężko wyklinane pieniądze dalej miały wartość i były możliwe do wypłaty, a IR zamiast spowalniać nabrało drugiego oddechu zdecydowałem się przekazać IR innej osobie. Nowym właścicielem od 10 października b.r. zostaje Pan Wiktor Głowacki znany wielu z Was pod nickiem „pamp3rs”. Mam nadzieje ze współpraca z „pamp3rs”-em będzie układać Wam się jak najlepiej.

 

Życzę Wam drodzy użytkownicy wyklikanych wielu złotówek i powodzenia w Waszym zarówno wirtualnym jak i tym najbardziej realnym życiu.

 

Z wyrazami szacunku

Daniel Pałys aka Renoirdaniel

 

 

p.s

 

Dziękuję, że jesteście (klik)

Link to comment
Share on other sites

Danielu - męska decyzja, chociaż dla Ciebie na pewno niełatwa ze względu na sentyment dla pracy, jaką kiedyś wkładałeś w ten program.

Przez długi czas był w ścisłej czołówce polskiego getpaidu.

Przechodząc w odpowiednie ręce ImperiumReklamy ma duże szanse na drugą młodość i powrót do dawnej świetności.

 

Dzięki za dawne dobre czasy i miłą współpracę.

 

Pozdrawiam, życząc powodzenia w dalszym życiu.

Link to comment
Share on other sites

IR dażę wielkim sentymentem i jest to jedyny program Get-Paid, którego jestem uczestnikiem. Ciężko nie zauważyć, że Imperium było trochę zaniedbywane przez ostatnie miesiące, ale jak sam stwierdziłeś - była to kwestia wyboru priorytetów. Pewnie ciężko po tylu latach rozstać się z czymś, co tworzyło się z taką pasją zarywając niejednokrotnie nocki, no ale przyszedł czas na większe i lepsze dla Ciebie rzeczy :) Powodzenia.

 

Mam tylko nadzieję, że papm3rs przyłoży się do pracy i lata świetności wrócą, czego z niecierpliwością oczekuję.

 

Live long and prosper, Imperium!

 

http://www.bbc.co.uk/cult/st/gallery/images/340/tosspock3.jpg

Link to comment
Share on other sites

W IR nie jestem tak długo jak pozostali ale także przywiązałem się do niego.

Chciałbym podziękować poprzedniemu adminowi za cały wkład jaki włożył w jego prowadzenie. Będzie mi go brakowało :(.

Cieszy mnie fakt iż serwis nie został przekazany pierwszej lepszej osobie, ale tej najbardziej doświadczonej i uznanej :D.

Życzę obu osobom sukcesów i radości z życia ;).

Link to comment
Share on other sites

Jak dobrze wiem Daniel już od ponad roku nie opiekował się IR a robił to DNB8 i musze powiedzieć że dobrze mu to szło, no ale każdy musi zmienić tryb życia, wiadomo że nie będziesz siedział do śmierci w IR.

Ja też zmuszony jestem sprzedać swoje m-mails z powodu takiego że jestem w klasie maturalnej oraz chodze do pracy.

A wracając do Ciebie.

Myśle że będziesz czasem na forum :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use