Jump to content

Czy to możliwe, aby tyle zarobić?


mh88
 Share

Recommended Posts

Witam, jestem tu nowy. Trafiłem na to forum ponieważ zainteresowałem się zarabianiem pieniędzy w internecie... ostatnio kolega podał mi link do tej:

http://subvertandprofit.com/

strony i powiedział że zarobił na tym 11$ w 3 tygodnie, wykonując jedynie kilka głosów na strony, twierdzi że wystarczy poświęcić na to do 2 minut raz na kilka dni. Z tego co pisze na tej stronie płacą oni 0,75$ za wykonanie 1 zadania i minimalny próg wypłaty to 10$. Nie wierzę osobiście w takie bajki, ale gdy kolega pokazał mi dowód wypłaty to po części uwierzyłem i zapisałem się do tego programu... Zarobiłem w nim przez 2 tygodnie 6$ poświęcając przy tym zerowy nakład czasu, mam nadzieję że wypłacą mi pieniądze. Co wy o tym myślicie?, jak to możliwe że za oddanie głupiego głosu na stronę płacą aż 0,75$, przecież to ponad 2zł!, z tego co widzę po komentarzach na tamtej stronie to chyba program jest uczciwy, ale wolę zapytać fachowców na tym forum. Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję że rozwiejecie moje wątpliwości.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 6 months later...
  • 13 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use