Jump to content

Nowa pl firma


eros_14
 Share

Czyt wydaje ci się ze to scam ?  

12 members have voted

  1. 1. Czyt wydaje ci się ze to scam ?



Recommended Posts

i earlycash tak samo

tomik tez nie dziala

i jeszcze

cool-mails

 

tak wogle, to co to jest z tym, ze ciagle sa jakies problemy,

kazdego dnia ktoras storna nie dziala prawie, jak nie jedna to druga...

Co od firmy, to nie jest stricte scam, ale jesli sie okaze, ze wyplaty beda wynosic po kilkanascie groszy?

Dali by chociaz jakies orientacyjne wyliczenia, bo jak anrazie nie chce sie tam zapisywac,

ewentualnie, jakby mnie ktos chcial kupic jako refa do tej firmy, to bym sie zapisal

Link to comment
Share on other sites

Co od firmy, to nie jest stricte scam, ale jesli sie okaze, ze wyplaty beda wynosic po kilkanascie groszy?

Dali by chociaz jakies orientacyjne wyliczenia, bo jak anrazie nie chce sie tam zapisywac,

ewentualnie, jakby mnie ktos chcial kupic jako refa do tej firmy, to bym sie zapisal

 

Wyliczeń Ci nikt nie da, bo nikt nie ma pojęcia, ilu będzie reklamodawców a tym samym wpływów.

 

Takich anglojęzycznych firm ostatnio narobiło się sporo, ale na polskim podwórku Zaczarowany Mail jest pierwszy.

 

Na 100 złotych nawet w marzeniach sennych bym nie liczył, może jakiś premiowany uczestnik który zarząda pierwszej wypłaty (i tylko on jeden) otrzyma kilka - kilkanaście złotych, ale później krucho to widzę.

 

Cóż, polski gptr nie śmierdzi gotówką...

 

Moim zdaniem - nie warto.

 

 

Chociaż po namyśle... jeśli 1% zysków jest przeznaczony na cele charytatywne (ciekawe jakie?) to może jednak warto się zastanowić :P

Link to comment
Share on other sites

Witam, jak już ktoś napisał jestem WM Zaczarowanego razem z Powerblast-em.

 

Jak macie jakieś konkretne pytania to moge odpowiedziec.

 

Ten 1% co miesiąc bedziemy wpłacac na jakś akcje.

 

P.S. Zbiórka GPT dla Dominika jest aktualna? :wink:

Link to comment
Share on other sites

+ przeznaczenie 1% z zyskow

- beda wyplacac ok. 60%-80% zysku, jezeli zyski wyniosa 0pln to co wtedy? nikt nie otrzyma wyplaty pod koniec miecha bo WM'owie powiedza ze nie bylo zadnych wplat ;) i Twoje klikanie pojdzie na marne. Taka firma to jest dobra ale do reklam (pod warunkiem ze bedzie w niej duzo osob) a nie dla osob ktore chca z niej wyplacic kase....

Link to comment
Share on other sites

trzeba sie pospieszyć aby szybko wypłaty zrobić dopuki mało osób będzie do wypłat dochodziło

 

w tej firmie najbardziej mnie martwi to że pużnie wypłaty będą śmieszne uzbierasz 100zł a tu bach nieszpodzianka 1,27zł na koncie

 

pomysł może i dobry dla firmy dzięki takiemu systemowi napewno nie zbankrutuje ale ja tej firmie nie daje więcej niż 4 no może 5 miesięcy ;)

 

ja się zapisałem trochę zainwestowałem ale zaczynam się bać czy będzie dobrze

Link to comment
Share on other sites

ja mam juz chyba dosyc tych swoich firm, za zadne pieniadze (a moze jednak ?;P) sie tma nie zapisze. najl;epiej to by bylo wiedziec, jak juz ktos dostanie wyplate, ale wtedy bedzie malo kasy :-(

A poza tym, jak oni chcą mieć zyski, przynajmniej teraz, skoro muszą pewnie opłacić skrypt i serwer?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use