Jump to content

zarobki


lauczi
 Share

Recommended Posts

Pisalem w mailu ze narazie CB ciagle zmienia serwer w mailu 2 tygodnie temu temat maila Informacja!

 

obecnie testujemy juz 4 serwer i tak naprawde dzis jest ok jutro pojda pierwsze maile mam nadzieje. Dlatego mzoe byc ciagle nie tak cos poza tym bede usuwal ludzi i kasa za rey odejdzie bo taki skrypt bede mial...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Przepraszam za to ale wszystko jest ok. Poprostu jest stara bza z przed meisiaca. Osoba ktora miala wgrac nowa baze od wczoraj od 11 zniknela z kompa i nie wgrala jej:( Ja niestety nie moge wgrac bo jej nie mam zostala na jego serwerze bo dzis jestem na innym serwerze a dokladnie na tym na ktorym cb dziallo i jak tylko odsiwzy dnsy (czyli ze wszystkim stron bedzie dzilac poprawnie - dzis okolo 12) jak wgra baze to wysylam maila i mysle ze mail dojdzie. dlatego prosze sie uzbroic w cieprliwosc. Mam andzieje ze osoba z baza pojawi sie lada moment i ja wgra.

Pozdrawiam max

Link to comment
Share on other sites

Ja probowalemw grac baze ale cos kurde nie moglem.

 

osoba ktora miaa to zrobic dala mi baze bo dopiero wrocila z imprezy i poszla spac ale juz jej napisalem zeby wgrala bo u mnie nie da rady. Mam nadzieje ze zrobi to dzis i jeszcze wysle maila (mam andziej ze na tym serwerze maile dzilac beda!)!

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use