Jump to content

Gdzie szukać osób, które się zapiszą, bez aktywności?


Torn
 Share

Recommended Posts

Ja pierdziele, ale teorie spiskowe:

 

do reklama2000 : firma daje 50$ nowemu użytkownikowi i to jest jego. Nic do tego nie mam. Ja płace dodatkowo 10 zł z mojej kieszeni.

 

do eros 14 : tak to poker, ale no deposit = bez depozytu.czyli zero Twojej wpłaty. Chcesz chętnie się założę. Nigdy nie słyszałeś o promocjach no deposit?

Link to comment
Share on other sites

Koleś: nie mam zielonego pojęcia ile się dostaje jeśli USER ZŁOŻY DEPOZYT. ja mówie o czymś innym. Zapisujesz się i dostajesz 50$ od nich za nic ZA SAM FAKT ZE SIE ZAPISAŁEŚ!!! plus 100$$ UWALNIANE PORCJAMI. tyle od nich. A ja dodaje jeszcze 10zł na konto czyli zamiast klikać w linki za

0,00002 gr to daje od razu komuś dyche za to że skorzysta z promocji i dostanie 50-150$.

 

 

Rozumiesz już czy dalej nie???

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Kurde spoko . Trzeba być sceptycznym, ale czemu gadasz głupoty nie mając żadnych dowodów?? Najlepiej jest naparać, poopowiadać jak to wszyscy czyhają na Twój portfel Twoją kasę itd. Sam mówię wszystkim, żeby nie wpłacali nic!!!! Bo po co wpłacać, skoro można za darmo dostać depozyt. Ewentualnie później jak juz ktoś sie nauczy grać to wpłacić swoją, ale na inny pokerroom ( oczywiście wcześniej wypadałoby się dowiedzieć który jest najlepszy). Każdy ma głowę nie tylko po to, żeby do środka nie padało. Kolejne teorie spiskowe. Tylko dziwi mnie jedna rzecz. Skoro ktoś potrafi przez cały miesiąc klikać w linki płatne 0,00000000001 centa, wchodzić na strony co czasem grozi złapaniem wirusa, to czy nie warto by spróbować wziąć kasę na którą trzeba klikać przez XX miesięcy jedynie za poprawny zapis. Jednak, oczywiście nikt nie musi z tego korzystać. I dla jasności teraz to " mi to rybka".

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use