Jump to content

e-Gold


rometo
 Share

Recommended Posts

jestem tu nowy i potrzebuję kogoś kto ma konto na e-gold bo jak wszyscy nie mogę założyć konta a chciałbym dokonać przelewu na polski bank. jeśli ktoś może pomóc to z góry dzięki

1. Jeśli nie masz konta w egold - to nie masz też żadnych środków na koncie (którego nie masz). Co w takim razie chcesz przelewać?

2. Z konta egold (nawet gdybyś je miał) - nie da się przelać niczego na polski bank.

W związku z tymi niejasnościami - określ dokładniej jaki jest problem.

Link to comment
Share on other sites

bawię się w klikanie w reklamy i jednym ze sposobów wypłaty uzbieranych pieniędzy jest przelew na konto e-gold. Z tego co czytałem na forum( nie pamiętam już jakim) to ludzie przelewali kasę którą uzbierali przez e-Gold na swoje konta założone w polskich bankach.
Link to comment
Share on other sites

Nie ma - i nie było opcji przelewu na konto bankowe. Jedyną możliwością była - i jest - wymiana z inną osobą.

Obecnie nikt nie chce się wymieniać, - każdy chętnie pozbywa się środków z e-gold.

Sprawa wygląda tak beznadziejnie, że obecnie możesz kupić dolary na e-gold w cenie - uwaga - 1 dolar za 1 złoty!!!

Gdyby założyć, że kiedyś ta sytuacja się zmieni, - i kupić po złotówce dolary - to można by nieźle zarobić.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use