Jump to content

problem z zapisem


ksoniek
 Share

Recommended Posts

witam

Co się dzieje jeśli serwer na którym jest dany system (do którego się zapisałem z płatnych zapsów) padł i utracił swoją bazę danych, bądź w jaki kolwiek inny sposób utracił uczestników (z 500 zrobiło się 10). NIe wierzę żeby wszyscy byli oszustami

Nadmienię że ja zostałem "zagubiony". NIestety kontaktu z adminem nie ma. Nawet na wcześniejsze monity że nie ma dostępnej opcji wypłać nie dostałem odpowiedzi!

Teoretycznie zostałem usunięty z systemu i zgodnie z regulaminem płatnych zapisów powinienem ponieść karę, ale jak nie jest usunięcie z mojej winy?

 

P.S. chodzi o system bankomacik.info

Link to comment
Share on other sites

Witam,

Nie pobierzemy kary ze względu na fakt, że wypis z programu nie był z Pańskiej winy. Karę pobieramy tylko w przypadku, gdy użytkownik sam się wypisze lub zostanie usunięty za łamanie regulaminu programu.

 

Z mojej strony - serdecznie przepraszam w imieniu reklamodawcy. Utrata bazy danych napewno wiązała się ze stratą zarobionych pieniędzy w systemie. Osobiście nie rozumiem sytuacji "system padł" albo "baza się zagubiła". Niedorzecznością jest brak jakichkolwiek backupów. Niestety są ludzie, którzy nie wiedzą iż takowe należy robić tak często jak to możliwe. Stara anegdota mówi, że ludzie dzielą się na tych, którzy robią backupy i na tych, którzy backupy będą robić. Może to zdarzenie nauczy czegoś adminów firm, które stoją na niepewnych serwerach.

 

W eXtreme-mails backup jest robiony automatycznie co 12h - całego serwisu razem z bazami danych. Oprócz tego ręcznie wykonuję backup bazy danych tak często jak zaglądam na stronę eXtreme. W przypadku jakiejkolwiek awarii systemu, serwera lub innej - straty będą niewielkie - maksymalnie 12h klikania.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use