Jump to content

E-gold chyba padł


Tomcio Dobrodziej
 Share

Recommended Posts

Musisz więc wysłać zgłoszenie do supportu lub do nich zadzwonić.

 

O ile mnie pamięć nie myli to:

- jeśli zadzwonisz to na podstawie pytań zweryfikują, czy jesteś właścicielem konta i podadzą Ci kod odblokowujący,

- jeśli napiszesz to przyślą Ci na adres domowy kod, jeśli podałeś właściwy podczas rejestracji, ale tego nie jestem pewny w 100%.

Jakkolwiek nie zrobisz problem można rozwiązać tylko przez kontakt z supportem.

 

Istnieje jeszcze szansa, że Twoje konto zostało przez kogoś przejęte, jeśli na przykład używasz takiego samego hasło w programach get-paid i e-gold, lub jeśli złapałeś jakiegoś trojana.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, czy ma to znaczenie, - ale spróbuj wyczyścić komputer - np cleanerem, - włączyć komputer jeszcze raz - przy neostradzie zmieni się ip.

Spróbuj potem zalogować się np na IE.

Jak pin nie przyjdzie - powtórz wszystko jeszcze raz - i spróbuj na firefoksie.

Zobacz też na poczcie, czy nie ma jakiejś blokady na "spam" albo może jest tzw biała lista - jak w wp.pl - gdzie wpisuje się adresatów od których chce się dostawać maile.

Jeśli to nic nie pomoże, to jedynie pisać o zmianę poczty.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Ja sie nie logowalem jakies 2,5 roku i ostatnio bez problemu sie zalogowalem. Tzn problem mialem, ale z przypomnieniem sobie numeru eg :)

 

Swoja droga, cos sie jeszcze da zrobic z gotowka na eg? I jakie jest ratio jesli chodzi o wymiane?

Link to comment
Share on other sites

A jest jakis kurs wymiany? Bo mam cos na oku, ale do tego potrzebuje wlasnie eg :D

Shogun na gg ma w opisie:

Kto wie jak można pozbyć się e-Gold?
Jeśli ktoś, kto prawie zawodowo zajmował się wymianą e-golda ma z tym problem, - to naprawdę jest nieciekawie.

Jakiś czas temu widziałem oferty 1$ za 1 zł.

Link to comment
Share on other sites

Shogun na gg ma w opisie:

Jeśli ktoś, kto prawie zawodowo zajmował się wymianą e-golda ma z tym problem, - to naprawdę jest nieciekawie.

Czyli jesli moj pomysl wypali, to moge sobie podyktowac niezle ratio :evil:

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use