Jump to content

Kurwa Mać (sorki) Znowu mnie okradli


Eurynomos
 Share

Recommended Posts

"Szukam dobrego hakera ! Zapłacę 30% tego co miałem na koncie. Albo nawet 50%, tylko nich obrabuje tego sk**** "

Mażenie... heh. Ogłoszenie może i zachęcające, ale wątpię aby ktoś podjął się tego zadania, bo nie znam żadnego hakera :(

Link to comment
Share on other sites

Właśnie dostałem wiadomośc że kasy nie odzyskam. Poza tym konto tego kolesia co mnie obrabował zostało zamrożone. Dodatkowo dostałem pouczenie na 3 strony A4 jak się poprawnie zabezpieczać. E-Gold The Best ! Inne banki się umywają ! Profesjonalizm w pełnej okazałości ! Nawet raczyli odpisać (i minęło tylko 2 dni, w tym czasie na tym koncie rabusia bylo juz pewnie kilkaset $$$ z innych napadów)
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
Jak sobie czytam ten wątek to mi się odechciewa mieć e-gold. Myślałem, że jak tam mam już kase to już nikt mi nie zabieże, a tu ch... . Jest coś bezpiecznego gdzie można dać kase w tym internecie. A może będe kase odbierał przekazem pocztowym???
Link to comment
Share on other sites

info dla kolegi, który się wyżej wypowiedział:

W chwili obecnej E-Gold jest już duuuuuuuużo bardziej bezpieczny niż to było w czasie, jak na prawo i lewo wszyscy kradli z egoldów

teraz dostanie się na konto obcej osoby jest trudniejsze

 

 

od czasu, jak mi zwinęli tą kase miałem już na eg naraz duuuuuuuuuuuużo więcej kasy i bezpiecznie tam była i jej nikt nie zwinął, więc polecam EG

Link to comment
Share on other sites

Zbysiu-teraz juz nikt tak latwo nie okradnie twojego egolda. Nawet jak ktos zgadnie twoje haslo to jeszcze bedie musial miec pin ktory jest generowany automatycznie i wysylany na twojego maila. Kolejnym ciekawym zabezpieczeniem jest mozliwosc logowania tylko z 1 IP(nieuzyteczne dla osob majacych neostrade itp.). I trzeba tez pamietac zeby zrobic dlugie haslo skladajace sie z przypadkowych znakow
Link to comment
Share on other sites

Przesiadz sie na linuxa :wink: A jak juz nie,to polecam:

 

Przegladarka: mozilla

Antyvir: kaspersky

Firewall: ja mam zonealarma, ale nie wiem ktory najlepszy

 

Oprocz tego polecam Ad Aware, Spybota, spyware blastera. Dodatkowo skanery online.

 

To podstawa. Co jeszcze do tego dodasz to Twoje :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Ale ja w sumie tego egolda nie kumam. Siedzialem na pewnej stronie z zarabianiem przez klikanie, podano miz e wyslano tam talara (to bylo okolo 1500 $) taki bajer i kurde mowia ze wyslali a na egoldzie nothing. Shit. A poza tym jak odebrac talra w Polsce z Egolda?/
Link to comment
Share on other sites

Antyvir: kaspersky

Firewall: ja mam zonealarma, ale nie wiem ktory najlepszy

 

Oprocz tego polecam Ad Aware, Spybota, spyware blastera. Dodatkowo skanery online.

 

To podstawa. Co jeszcze do tego dodasz to Twoje :wink:

 

A z kąd to wziąść? Płatne??

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use