Jump to content

Maile


sofi
 Share

Recommended Posts

Witam nowego admina strefy, moja propozycja jest taka aby zwiększyc cenę maili, bo ten ułamek grosza (33) jest chyba za mały, wzrost ceny na pewno zachęciłoby wszystkich uczestników do wiekszej reklamy firmy a co za tym idzie do zwiększenia liczby userów.
Link to comment
Share on other sites

Witam nowego admina strefy, moja propozycja jest taka aby zwiększyc cenę maili, bo ten ułamek grosza (33) jest chyba za mały, wzrost ceny na pewno zachęciłoby wszystkich uczestników do wiekszej reklamy firmy a co za tym idzie do zwiększenia liczby userów.

 

Dobry pomysl, mysle ze maile powinny miec wartosc min. 0.5 gr (fakt, ze to tez malo), a linki ptp tylko za punkty.

Link to comment
Share on other sites

Witam

 

Dzieki za zainteresowanie strefa biznesu. Co do wiekszych wartosci reklam, to szczerze mowiac - pomysle nad tym w weekend, przekalkuluje to. Czekam takze na inne propozycje, jak strefa powinna wg was wygladac. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Witam ,a ja jak to powiem z innej"beczki" .Dziś już na PTC złapałam trzy wirusy:( czy nie można sprawdzić czy stronki (banerki) nie są zawirusione??Pamiętam że to był czarny banerek z płomieniami.Jezu aż trzy wirusy miał w sobie:( Codziennie jest tak że muszę skanować kompa.Jak na stronce cos nie wyskakuje ,mówię o ramce to znowu jakiś program to skanowania:| Ja już mam dość :( Nie licząc tego że stronki się ładują bardzo ciężko.Proszę posprawdzać kto daje take zawirusione banery,bo w tym co pisze że mogą być wirusy jakoś raz złapałam ,ale dziś to już mnie ten baner doprowadził do nerwicy:( znowu skanować kompa .Rany:(
Link to comment
Share on other sites

Witam ,ja tak samo jestem za ;) A pkty zawsze można wymienić na pieniądze :) A z poleconymi ,to ja wiem .Wpakowałam się na "wymianę " to teraz muszę klikać w swojej i innej :( a ta osoba ma to gdzieś :( Oj chyba już nigdy tak nie zrobię by iść na wymianę .Chyba jeszcze mnie tego nie nauczyło :( Zawsze muszę się wpakować .Pozdrawiam i życzę Wam miłego wieczoru ;) Fajnie by jeszcze było jakby było więcej mali ;)
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use