Jump to content

Prowizja


Ryszon
 Share

Recommended Posts

Guest DarkMen

Opłata jest pobierana.

 

0 - 99 zł 4zł co miesiąć

 

Powyżej 100 zł salda nie zostaje pobierana opłata.

Pozatym zapraszam na strone inteligo. Tam jest wszystko ładnie napisane.

Link to comment
Share on other sites

Guest DarkMen
Ryszon lepszy jest mbank

 

Eros a jestes tam że się wypowiadasz.

Z tego co wiem teraz Inteligo ma njalepsze warunki bo sam tam jestem....

Link to comment
Share on other sites

Guest DarkMen
Nie Mbank !!!!!!!!!!!!

 

Eros a jestes w M banku???

Jak tak to podaj mi prowizje jakie tam sa pobierane i inne wiadomosci na ich temat!! :evil:

 

Bo cos zdaje mi się ze niemasz pojęcia o tych kontach a sie odzywasz :evil: :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Guest DarkMen
Niemam tam konta.

ale będe zakładać i patrząc na 2 banki Mbank jest lepszy.

Brak opłat za prowadzenie

 

No wiec jeszcze nigdzie nie jesteś, więc na temat tych kont możesz się najmniej wypowiedzieć. A co do opłat to Mbank o ile dobrze sie orientuje wprowadził opłaty za przelewy kasy na inne konta internetowe :evil: :evil:

Link to comment
Share on other sites

MBank, NIE INTELIGO! ALEZ NIE MBANK!!! NIE MOGE SIE Z TOBA ZGODZIC INTELIGO JEST LEPSZE!! SKADZE ZNOWU... ble bleble ble niepotrzebne nabijanie postow...

 

Kazdy z tych bankow ma swoje plusy :

 

np Inteligo przy wiekszych transakcjach dzwoni do domu zeby potwierdzic

 

z kolei Mbank nie pobiera oplaty przy przewalutowaniu

... dokladnie ...

Link to comment
Share on other sites

mnie ostatnio Inteligo wkurzyło - chciałem założyć konto, wypełniłem wniosek, skonsultował się ze mną konsultant, miał do mnie zadzwonić kurier zeby ustalić date dostarczenia następnych dokumentów i.... cisza...

już miesiąc mija i nic. Na maila nie raczą odpowiedzieć.. no cóż trudno - jeden klijent mniej (wiem ze to nie duża strata ale zawsze)

 

teraz zobaczymy jak zachowa się mBank [:

Link to comment
Share on other sites

Guest DarkMen

Powiem tak.

 

Jeśli jestes osobą pełnoletnią i zakłądałęś konto i nie dzwonił kurier to bardzo dziwna sprawa.

 

Ale jeżeli jesteś osobą niepełnoletnią i nie wysłałes dokument zgody opiekunów na posiadanie konta w inteligo to nie otwożą ci tego konta.

Link to comment
Share on other sites

Guest DarkMen
hmm do mnie żaden kurier nie dzwonił bo kurier raczej nie dzwoni tylko dostarcza to konsultant dzwoni i przy rozmowie mówi że w ciągu 10 dni kurier dostarczy wszystko co potrzebne wraz z umową

 

 

Mylisz się. Kurier dzwoni i umawia się z tobą o której dostarczy przesyłke od inteligo.(wiem nie dawno sam zakładałem) A co tyczy się tych 10 dni to wlasnie w nich kurier miał się zmieścić i zadzwonić do ciebie z umuwieniem się kiedy będzie.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Powiem tak.

 

Jeśli jestes osobą pełnoletnią i zakłądałęś konto i nie dzwonił kurier to bardzo dziwna sprawa.

 

Ale jeżeli jesteś osobą niepełnoletnią i nie wysłałes dokument zgody opiekunów na posiadanie konta w inteligo to nie otwożą ci tego konta.

Z tego co pamiętam to wystarczy mieć 15lat aby założyć konto w Inteligo

Link to comment
Share on other sites

Wystarczy mieć ukończone 13 lat by założyć konto:

 

Indywidualne konto Inteligo przeznaczone jest dla osób powyżej 13 roku życia, będących rezydentami w Polsce. Posiadaczem indywidualnego konta Inteligo może być tylko jedna osoba.

 

Ale wedy musisz dostarczyć pisemną zgodę rodziców na prowadzenie konta.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use