Jump to content

ZielonyMail czy NetKieszonkowe


MacPasztet
 Share

Większą szansę na sukces ma:  

43 members have voted

  1. 1. Większą szansę na sukces ma:



Recommended Posts

Moja opinia

 

Oba programy przypominają mi Imperium Reklamy - to widać

Zresztą wm IR maczał w tym ręce.

 

Moim zdaniem to jest minus obu firm

To znaczy - ja nic nie mam do IR, ale dwie kolejne kalki programu to nie najlepiej

 

W NetKieszonkowe trzeba się logować raz na 5 dni, by nie utracić konta

( zdecydowanie za krótko, tym bardziej, że firma jest na etapie zdobywania uczestników )

W Zielonym jest to 7 dni ... i też za krótko.

Minusik dla obu firm

 

Poziom aktywności

NK - 50% ( może być )

ZM - 75% ( za wysoko )

Plus dla NK

 

NK już wysyła emaile ( 1000 membersów ) i to kolejny plus

Nie wiem, czy jest podyktowane czekanie na 2000 w Zielonym

 

Warunki w obu firmach podobne - trudno tu wyróżnić którąś z firm

 

Ceny reklam zdecydowanie na korzyść NK

 

Wygląd i szczegóły zaś - po stronie ZM

 

Sukces - moim zdaniem - będzie zależeć od tego, ktorej firmie uda się zdobyć wiecej reklamodawców, ktora będzie bardziej elastyczna i która pójdzie własną ścieżką, a nie będzie kalką istniejących firm.

Do zrobienia jest dużo.

Wydaje mi się, że blizej tego jest NK

Webmaster jest bardziej aktywny, zaczął coś robić, sonduje rynek

 

No i te timery ( długie ) w ZM

 

Dlatego oddałem głos na NetKieszonkowe

ale obie firmy podobają mi się bardzo

Link to comment
Share on other sites

najwazniejsze jest pierwsze wrazenie a zielony ma b. dobra grafike i wiadac ze admin sie postarał

co z tego że ładnie wygląda jak płacić niebedzie (to tylko przykład-niemam nic do admina ZM)... dlatego najwazniejsze niejest, chociaż ważne jest.

ale na 1 rzut oka o_O lepiej prezentuje się źielony -fakt.

 

(hyba piąty edit: hehe)

mój głos NK

Link to comment
Share on other sites

Cze Jestem Tu nowy

i za bardzo nie wiem kto i jak płaci za te odbieranie reklam i banerow ale tyle wiem ze na pierwszy dzien w Netkieszonkowe na poczatek dostaje sie 2 zł dobry start ale tylkotroche banerow nie wiem jak bedzie w nastepnych dniach ale mysle ze napewno lepiej ze bedzie wiecej wiadomosci i nie tylko. :)

Link to comment
Share on other sites

reklamy w "firmach" mailowych kupują rekalmodawcy, którzy chcą trafić do jak największej ilości aktywnych osób, które zgodziły się na odbieranie maili, za rozsądną cenę

 

to ilu jest reklamodawców, a za tem i reklam, w dużej mierze zależy od WM - czy umie ich pozyskać, szczególnie cenni są rekalmodawcy z poza GPT, jeśłi reklama jest skuteczna i zarobą, to na pewno wrócą

 

dlatego ważne jest kasowanie nieaktywnych (nikt nie chce placić za sztuczny tłum), usuwanie oszustów oraz tych, którzy klikają bezmyślnie bez czytania

 

PS.

MacPasztet - tu chodzi o naliczanie % z poleconych - ile mamy czasu na wyrobienie aktywności

 

PS2.

Ja postawiłem na zielonego - niższe minimum, lepsze % poleconych (jak na razie nalicza prawidłowo) i bardziej doświadczony WM

W netkieszonkowym nie jestem, ale wiem, ze WM b. sie stara, szybko się uczy, nie udaje wszystkowiedzącego - jełśi czegos nie wie chce to jak najszybciej nadrobić, korzysta ze wskazówek i dobrych rad

 

w zielonym kupiłem reklamę i dostałem bonus - to dobry znak jeśłi che sie szanować reklamodawców, zobaczymy co będzie dalej

jednak reklamy jak na start są za drogie

 

MacPasztet ma racje - 4 poważnych graczy: BM, IR, NT i ZM - programy powinny sie róznić i mieć cos co je wyróżnia

Poza tym większosć uczestników niestety będzie sie pokrywała

 

webmasterów czeka dużo pracy i przezywciężenie mnóstwa trudności

jeśłi się nie poddadzą i podejdą poważnie to będzie nieźle

Link to comment
Share on other sites

Tak w ramach informacyjnych - WM netskarbonki szybko reaguje na informacje od użytkowników. Po moim PW na temat ustawienia ilości dni wymaganych do prawidłowego naliczenia procentów z refów (tutaj tylko potwierdzę za Jogailą - to ustawienie nia ma żadnego wpływu na kasację konta) - wprowadził zmianę - z 5 na 8 dni.

 

Podobnie WM zielonymail - szybko zareagował na informację o tym, że grafika trochę "sypie się" pod firefoxem. Teraz już wyświetla się prawidłowo.

 

To są plusy ode mnie dla obydwu firm. Która będzie lepsza - zobaczymy za jakiś czas.

Link to comment
Share on other sites

Ja zagłosowałem na zm choć nie wiem czemu :D

Myśle niestety jak to było już wcześniej powiedziane- membersi będą się pokrywać (i tak sie pokrywają IR-BM). Według mnie wygra ta firma która zapewni im lepsze warunki. Chodzi o to że np. idą 4 reklamy i kazda osobno i to od membersów zależy z której sie zapiszą, a więc wygra ten kto o nich zadba!

Link to comment
Share on other sites

Ja zagłosowałem na zm choć nie wiem czemu :D

Myśle niestety jak to było już wcześniej powiedziane- membersi będą się pokrywać (i tak sie pokrywają IR-BM). Według mnie wygra ta firma która zapewni im lepsze warunki. Chodzi o to że np. idą 4 reklamy i kazda osobno i to od membersów zależy z której sie zapiszą, a więc wygra ten kto o nich zadba!

 

ZM bo Edi jest w mojej strukturze w pewnym programie partnerskim :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use