Jump to content

Jak do Nas trafiłe(a)ś ?


Renoirdaniel
 Share

Jak do Nas trafiłeś?  

46 members have voted

  1. 1. Jak do Nas trafiłeś?

    • Znajomy dał linka (spam?)
      5
    • Z oszukiwarki Internetowej
      9
    • Z katalogu Stron
      0
    • Poprzez TopListę
      0
    • Ze strony znajomego
      0
    • Z mailingu
      5
    • Kliknąłem w baner
      3
    • Z innego forum
      2
    • Nie pamiętam - byłem po %
      6
    • Inne (np. kosmici mnie tutaj zostawili)
      10
    • Dział support systemu GPT
      6


Recommended Posts

Jestem ciekaw Waszej historii, dzięki czemu dzisiaj jesteście z Nami ;)

 

Ja pojawiłem się za namową pierwszego założyciela LUKz-a

zaproponował mi współpracę, mój nick był juz dosyć znany na VCF i uwazal ze to przyciągnie sporo ludzi ;) a poźniej zaczełem przekształcać, zmieniliśmy domenę ;) no i tak się tułamy po Internecie do dzisiaj :)

Link to comment
Share on other sites

Brakuje jeszcze jednej odpowiedzi :) Pod wpływem reklam oraz rekomendacji na innym konkurencyjnym forum (bank macieja) zapisałem się do Imperium Reklamy, które wtedy właśnie startowało. Po kilku dniach, kliknąłem w zakładkę "forum" i stwierdziłem się, że zapiszę się tak "dla picu". Noi z tego zapisu dla zabawy i zasady wyszło już blisko 2 lata sztażu i ponad 1000 napisanych postów i zapewne kilkudziesięciu tysięcy przeczytanych. Jak widać na moim przykładzie innych klikaczy, że jeżeli nie chcą się uzależnić od Emoney niech się lepiej nie zapisują, bo ciężko z tego wyjść :)
Link to comment
Share on other sites

To było tak dawno, że już nie pamiętam...

 

Jakieś 2 lata temu klikałem sobie w banery i gdzieś tam zaplątał się jeden prowadzący na Emoney - zapisałem się i jakoś do dzisiaj mi zostało ;)

 

Nie żałuję, poznałem fajnych ludzi, dużo się naczytałem no i czegoś pewnie też się nauczyłem - same plusy.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jakby nie patrzeć reklama, zaczęliśmy w tym samym okresie (Aug2004) - wtedy chyba rozpoczął się najlepszy okres w dziejach emony, poźniej było już różnie...

Również nie żałuje tego, "poznałem" sporo luda (w cudzysłowiu poznałem, gdyż nikogo niestety osobiście a przez modem to żadna znajomość według mnie), noi przede wszystkim nieoceniona nauka - gdyby nie emoney pewnie bym klikał w jakiś niewypłacalnych badziewiach z kilkudziesięcioma refami w kilkudziesięciu firmach :)

Link to comment
Share on other sites

Heh ... Daniel - zapomniałeś dodać jednej odpowiedzi ... więc zaznaczyłem kosmitów :) Chyba się nie obrazisz ?? lol Bo to Ty mnie tu ściągnąłeś razem z eXtreme :) Forum jest w porządku. Większość na forum umie czytać (wielki plus). Jak dla mnie bomba. No i sama reakcja admina - Daniela - na powstanie nowej firmy.

 

Jak mniemam nie każda firma się może znaleźć na tym Forum. Może się mylę ale chyba na SCAM sobie nie pozwalacie. Więc od samego początku - mówię to do wszystkich - to wielki zaszczyt być tu z Wami.

 

Oby forum rosło i się rozwijało. Oby wszyscy zarabiali jak najwięcej. No i oby hakerzy CC nie dotarli do Polski :o. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Może się mylę ale chyba na SCAM sobie nie pozwalacie. Więc od samego początku - mówię to do wszystkich - to wielki zaszczyt być tu z Wami.

 

 

dokladnie, sprawdz dolna czesc tego tematu :

 

http://forumemoney.com/showthread.php?t=3

 

ja na forum trafilem daawno temu z mailingu,

bylo to moje drugi forum o gp, pierwsze bylo forum banku macieja.

 

niewiem co by wiecej napisac - jestem tu bo lubie atmosfere jaka tu panuje - choc czasem bywalo goraco hehe ale jakos zawsze wraca do normy - oby zawsze.

 

Pozdrawiam wszystkich - DNB8 ;)

Link to comment
Share on other sites

Heh no to ja jako młodzik bo siedze w tym biznesie tylko 1 rok powiem ze trafiłem tu dosyc niedawno z jakiegos supportu ale juz nie pamiętam jakiego ale lubie GP udało mi sie tez idąc sladami Emoney załozyc swoje forum o polskim gp (nie podam linka bo posądzicie mnie o spam:) które pewnie nigdy nie dorówna Emoney ale postaram sie aby tak było dodam ze moje forum ma już 21 forumowiczów no KOCHAM GP
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use