Jump to content

Powoli wracamy


Kocurro
 Share

Recommended Posts

Witajcie,

 

Udało mi sie uporać ze sprawami, które sprawiły, że musiałem przekazać Rafałowi Planetę Kasy. W ciągu najbliższych dni skontaktuje się z Rafałem i dowiem jaki jest aktualny stan Planety. Potem zastanowię się w którą stronę rozwijać Planetę - czy pomysły, które miałem wcześniej tym razem również będą mi się wydawały tak bardzo atrakcyjne czy już nie - czas pokaże.

 

Na razie muszę jeszcze zająć się paroma ważnymi sprawami w życiu poza siecią - dlatego też jeszcze przez jakiś czas tylko Rafał będzie prowadził Planetę. Potem zajmę się przygotowywaniem zmian - wtedy także Rafał będzie prowadził. A gdy tylko zmiany zostaną w pełni wprowadzone przejmę pałeczkę i będziemy prowadzili Planetę razem.

 

Jeśli macie jakiekolwiek sugestie, propozycje itp. proszę kierować do mnie na adres e-mail: kocurro@onet.pl

 

Wiem, że przez ostatni czas Planeta podupadła co niestety stało się z mojej winy, mam jednakże nadzieję, że uda się ożywić Planetę.

 

Chciałbym podziękować Rafałowi za pracę i poświęcenie oraz za to, że dbał o Planetę kiedy ja nie mogłem.

 

Pozdrawiam wszystkich,

Łukasz

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Rany jakoś nie widzę tego by Planeta wracała do formy:( Raczej jest odwronie,jak raz na tydzień jesdt jeden mail albo banerek to wszystko:( I jak można zarobić??Ja byłam i jestem w Planecie ponad dwa lata,ale za chiny nie zbiorę na wypłatę w takim tępie:( Dałam na reklamę część zarobionych pieniędzy.Ale nie rozumiem jeśli pisze się na Planecie => Porozmawiaj z innymi,Jak są pytania skierowane do Administratora ,nie ma żadnej odpowiedzi:( A rozmowy są wymazywane .I dziwicie się że ludzie mają dość tego wszystkiego,bo ja się nie dziwię .Sama po tych ponad dwuch latach mam dość.To jest jak "polowanie na mamuty" I nie mam nawet nadzieji że coś się poprawi w Planecie na dobre :( Pustynia bez odpowiedzi i maili:( :(
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use