Jump to content

Trojany i Wirusy


Rash
 Share

Recommended Posts

Mam takie małe pytanko:)

Jaką noszą nazwe trojany i wirusy itd e-Golda, czyli te co kradną hasła lub przelewają pieniądze??:) Bo chciałbym tak wiedzieć na wszelki wypadek żeby sie zabezpieczyć itd.:)

Pozdrawiam:)

Link to comment
Share on other sites

Od kilku miesięcy mam ponownie Avast (po zakończeniu 30-dniowego darmowego Kaspersky). Na szczęście Avast ma golduna w bazie wirusów - i (odpukać) z egolda nic mi nie wycieka.

 

 

ja używam firefoxa, więc o golduna nie mam się co martwić, ja kiedyś miałem avasta, ale zmieniłem go na NOD32 gdyż avast przepuścił mi kilka wirusów

Link to comment
Share on other sites

jeden na 100% to goldun. :)

 

Własnie przedewszystkim o GoldUn-a mi chodzi bo mam BitDefendera i podczas surfowania w TRAFFICu wykrył mi wirusa i ta nazwa cos mi sie obiła o uszy i dlatego pytam:)

Po tym zdarzeniu zrobiłem taki numer ze załozyłem 2 konto na e-Goldzie i przelałem tam 10c z mojego konta (ja cały czas używam e-Golda w przeglądarce FireFox, ale inne zeczy nie) i wyłączyłem BitDefendera i wszedłem na TRAFFICa (surf) i poczekałem 2 godzinki zeby mógł mi sie sciągnąc ten wirus. Po tym czasie wszedłem na e-Golda przez IE7 i stało sie tak jak sie spodziewałem - 0,00$ na moim koncie (oczywiście tym drugim). Poźniej włączyłem BD i odrazu mi znalazł trojana:)

 

Jak znacie jeszcze jakieś wirusy i trojany to prosze podajcie mi nazwy zebym wiedział co mi znajduje AntyWir:)

 

 

P.S: Wszystkim POLECAM "BitDEFENDERa PROFFESIONALa PLUS 9" ponieważ wykrywa wirusy e-Gold-owskie i wogóle jest zaje****sty!!:)

Link to comment
Share on other sites

jak dla mnie avast to dno totalne;/ na moj komputer wpuscil ponad 100 wirusow

 

RACJA!! Totalne DNO!!=/ Nawet wersja Proffesional jest do Du***py=/ I dla kazdego kto sie bawi w firmach mejlowych itp. to niepolecam Avasta bo poprostu bedziecie mieli formata dysku co miesiąc, a po za tym niema nawet zadnego zabezpieczenia FireWare=/

Link to comment
Share on other sites

Skromnie polecam Nortona2007 dla mnie rewelka zamula z deka kompa, na lepszych kombajnach bedzie smigal lux;)

 

Z mojego doświadczenia serwisowego właśnie komputery pod 'ochroną' Nortona Antywirusa łapały najwięcej świństwa.

 

Norton jest jedynie dobrze rozreklamowany, dlatego jest popularny, jednak co roku w testach antywirusów zajmuje średnie miejsca.

 

Jeśli chronić komputer to przede wszystkim programem NOD32 - który oprócz doskonałej ochrony jest również przyjazny dla zasobów komputera, w przeciwieństwie do Nortona, który niemiłosiernie spowalnia działanie systemu.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use