Jump to content

system


minc0
 Share

Recommended Posts

Czesc.

Wpadlem sobie ostatnio na taki pomysł.

Potrzebny jest tylko człowieczek który znał by sie na tym lub miał skrypty.

 

A pomysł opiera sie na ty zeby stworzyc firme na same szukarki.

Jej działanie opierało by sie punktach.I linkach do szukarek.

Jeden szuk jeden punkt.

 

Im wiecej wyszukasz tym tobie bedzie mozna wiecej wyszukac.

Były to dobru sposób na zarabianie dla każdego.

I każdy byłby zadowolony:]

Link to comment
Share on other sites

takie coś można zrobić bez problemu bez żadnych skryptów :)

można to nazwac "łańcuszkiem wyszukań"

Chyba niektórzy już wiedzą o co chodzi ;)

 

Codziennie powstaje temat - zakłada kto pierwszy ;P i podaje link do swojego portalu

Następna osoba wyszukuje mu jakieś dobrze płatne słówko i podaje link do swojego portalu

ITD.

 

nie trzeba bawic sie w zadne skrypty - do tego codziennie moze byc inna kolejność wyszukań i raczej nie zdarzy sie ze jedna ta sama osoba wyszukiwała ci codziennie i zostałeś przez to usunięty :)

 

Można nawet takie cos podzielić na wyszukiwarki ale to już jak by sie udało zrobić "plan podstawowy" :D

Link to comment
Share on other sites

Tyle, że gdybyś założył firmę "specjalizującą" się w wymianie wyszukań - gwarantuję Ci, że właściciele szukarek zainteresowaliby się traffic'iem z takiej strony i bez trudu znaleźliby kogoś, kto przetłumaczyłby zasady jej działania. W efekcie domena zostałaby zbanowana przez szukarki - i po systemie ;).

 

Był już taki moment gdy, któryś z WM'ów wyszukiwarki zainteresował się traffic'iem pochodzącym z wymiany wyszukań na VC - tłumaczenie zasad oczywiście zdobył bez trudu. Nie pamietam czy w efekcie tego zainteresowania ktoś stracił konto w tej szukarce - ale chyba tak.

Link to comment
Share on other sites

Witam. Owszem, domena mogłaby być zbanowana, ale co jeżeli linki do szukarek są wysyłane poprzez email do wszystkich użytkowników "firmy"? Zapraszam: [link usunięto - wichura] Firma ruszyła wczoraj i rozsyła codziennie maila z linkami wyszukiwarek jej użytkowników, każda zarejestrowana osoba może dodać swój link! Ja się wczoraj zapisałem do wyszukiwarki i do systemu i mam 60,350centa Polecam. (mam nadzieję, że nie zostanie to zrozumiane jako spam, bo jak narazie działa prawidłowo:)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use