Jump to content

Omega pomocy (wypłata)


Recommended Posts

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zaczynam sie smucic przez omege. Wiem, że jeżeli kiedys nia padną i nie zawieszą firmy, to wypłaty, nawet z opóźnieniem będą płacić. Po sobie mam kilka przykładów czekania 6-7 tygodni, a ostatnio kilka dłużej. Inna rzecz mnie zastanawia, że Sinisia jest albo bardzo wpływowy na prośby albo wypłaty reguluje przypadkowo. Na kilku forum czytałem , że są osoby które otrzymały wypłatę wcześniej, mimo późniejszego zamówienia. Nie wiem co jest powodem? Czy maile z prośbą, czy czyjeś wstawiennictwo - ale w sumie to nieważne. Affiliates, którzy prauja i sie nie odzywają, otrzymują najpóżniej.
Link to comment
Share on other sites

Mam jedno i drugie. Teraz w omedze mam aktualne EG. Wczesniej miałem MB ale mimo, że omega pisał, że ma kase na MB, to i tak nie dostałem. Zmieniłem więc na EG. Zresztą, to nie ma chyba większego znaczenia. Myślę, że szkoda sporo pracować i miec figę. Gdyby wszysce byli jednakowo traktowani, to nie ma sprawy. Jesli jestem pewny, że kiedys zapłacą, to moge czekać i 2 , 3 miesiące. Ale po przeczytaniu niektórych postów, no delikatnie mówiąc, można się znerwić. Wydaje mi się że uczciwość i jednakowe traktowanie wszystkich affiliate, to podstawa funkcjonowania (i zaufania) firmy, zwłaszcza omegi, co do której jest tylu

pozytywistów (ja też).

Link to comment
Share on other sites

Teraz w omedze mam aktualne EG. Wczesniej miałem MB ale mimo, że omega pisał, że ma kase na MB, to i tak nie dostałem.

 

Sinisa co prawda pisał że ma kasę na MB, ale że z powodu limitów nie może jej obecnie wysyłać -> tak czy siak na MB obecnie nie płaci. Zależy kiedy dodałeś EG - być może w momencie gdy była Twoja kolej nie miałeś jeszcze i Twoja kolej minęła. Najlepiej napisz do niego maila, powiedz że dodałeś EG, powiedz ile czekasz i poproś o wypłatę.

Link to comment
Share on other sites

Jak wiadomo podobno Omega teraz wyplacila kaske, mi tez byla winna loguje sie na konto e-gold i nic jest puste, sprawdzam stan konta wyszukiwarki a tam tez pusto pieniądze znikły czyzby omega oszukiwala
ja mam dokładnie tak samo kasy na koncie juz nie ma i na goldzie tez nie wiem o co chodzi... juz sie wku****** na ta omege... jak mi i innym nie zapłaca to robimy "wycieczke" do sINSY...
Link to comment
Share on other sites

Przez PM na GPF udało mi się skontaktowac z Sinisą. Odpisał po godzinie. Obiecał dzisiaj w nocy zapłacić. Jeśli ktos ma tez problemy, to niech wszystko pouzupełnia i skontaktuje się przez GPF. Na pewno da się załatwic wypłatę. Przynajmniej tak myślę, a rano się upewnię.
Link to comment
Share on other sites

Jak wiadomo podobno Omega teraz wyplacila kaske, mi tez byla winna loguje sie na konto e-gold i nic jest puste, sprawdzam stan konta wyszukiwarki a tam tez pusto pieniądze znikły czyzby omega oszukiwala
ja mam dokładnie tak samo kasy na koncie juz nie ma i na goldzie tez nie wiem o co chodzi... juz sie wku****** na ta omege... jak mi i innym nie zapłaca to robimy "wycieczke" do sINSY...

 

z tego co mi sie wydaje to nie miałes podanego adresu portalu w swoich danych

sinisa zwykle nie płaci tym, ktorzy maja to nieuzupełnione

Link to comment
Share on other sites

Sądzę, że Sinisa nie oszukuje i nie okrada swoich affiliates, ale może jest troche "gapą" i niektórych gdzieś zgubi. Mnie, mimio, że obiecał wypłate przedwczoraj, gdzieś chyba zapodział. Dobrze,że sa tacy, którzy go znaja i obiecali interwencję. Może poskutkuje.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use