Jump to content

Xray według mnie najlepsza szukarka


spidx
 Share

Recommended Posts

Guest DarkMen

To tylko świadczy o WM dynamitesearch.... Ty sobie pomagasz ale on tym samym szkodzi swojej opini..

 

A co do prawa jazdy to zacytuje Twoje mądre zdanie: "każdy orze jak może". Oni zachowują sie podobnie.....

Link to comment
Share on other sites

Ty sobie pomagasz ale on tym samym szkodzi swojej opini..

A niby dlaczego On sobie szkodzi ? Jego szukarka tak samo jak program (affablesite.com) ma teraz ciezki okres i bardzo ciezko przedzie. To ze zatrudnia promotorow do swojej szukarki na troche lepszych warunkach niz innych bo wie ze na niech wiecej zarobi to chyba nic zlego. Im szybciej on mi zaplaci tym ja wiecej wysle mu trafficu na ktorym on zarabia i kolo sie toczy. Zaloze sie ze jak bys mial wlasna szukarke to placil bys szybciej albo poza kolejka promotorom i znajomym bo na nich najwiecej zarabiasz. Zobacz czasem kto dostaje domniemane "losowe" wyplaty w firmach PTR w pierwszej kolejnosci promotorzy, potem kilku kolegow i na koncu ze 2 free membersow "zeby nie bylo". Jesli jestes w Motocrossie to przypomnij sobie kto dostal wyplaty, jak spojrzalem na liste to mi sie smiac zachcialo bo to przeciez sami znajomi Marcina ale oczywiscie te wyplaty byly "losowe".

Link to comment
Share on other sites

Guest DarkMen
Nie jestem w motocrosie.... Zgadza się najlepsi zawsze są nagradzani. np. pierszeństwem wypłaty itp. Ale do dynamitesearch mam i tak złość, ponieważ zostałęm tam oszukany na 12$ co zoobowiązywał się wypłącić a do dzisiaj tego nie zrobił...
Link to comment
Share on other sites

Wracając do tematu - co prawda jeszcze nie wiem jak szybko wypłaca X-Ray i jaką ma średnią wartość słówek ale wiem, że WM bardzo szybko odpowiada na maile. Wysłałam wczoraj maila z pytaniem - odpowiedz dostałam pół godziny później. Jestem pozytywnie zaskoczona ;).
Link to comment
Share on other sites

Możesz przerobić portal jeśli jesteś - "upgradowanym" użytkownikiem - czyli wtedy gdy osiągasz odpowiedni pułap miesięcznych zarobków. Jako zwykły, szary użytkownik - możesz zmienić portal ale tylko jeśli chodzi o grafikę - choć sądzę, że gdybyś dodał kilka słówek - James nie będzie robił problemów. W każdym razie nawet zmieniając jedynie grafikę - lepiej wyślij portal do akceptacji. Właśnie w tej sprawie pisałam do James'a. Twój portal musi spełniać pozostałe warunki, które pojawiły sie w nowym regulaminie - m.in. - minimum 150 słówek i 100 słówek widocznych w oknie przeglądarki bez przewijania.
Link to comment
Share on other sites

Twój portal musi spełniać pozostałe warunki, które pojawiły sie w nowym regulaminie - m.in. - minimum 150 słówek i 100 słówek widocznych w oknie przeglądarki bez przewijania.

 

No niezle a mi odpisal jak pytalem o akceptacje portalu ze wedlug nowych termsów musi byc +200 slowek ;-)

Link to comment
Share on other sites

Twój portal musi spełniać pozostałe warunki, które pojawiły sie w nowym regulaminie - m.in. - minimum 150 słówek i 100 słówek widocznych w oknie przeglądarki bez przewijania.

 

No niezle a mi odpisal jak pytalem o akceptacje portalu ze wedlug nowych termsów musi byc +200 slowek ;-)

 

Masz rację - pisałam z głowy czyli z niczego ;) - mój błąd.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use