Jump to content

Valu2004 - ile się czeka na wypłatę?


Brontus
 Share

Recommended Posts

Ile czasu się czeka na wypłatę w ValuSearch 2004 ?

Gdzieś widziałem, że niby w ciągu 48h płacą ale jak to jest w praktyce?

To znaczy jakie są wasze doświadczenia z tą szukarką, ile czekaliście na wypłatę? Ja na razie czekam jeden dzień i chciałbym wiedzieć ile jeszcze poczekam ;)

Link to comment
Share on other sites

Hmmm... mardock - nie wiem czemu nie dostałeś wypłaty. Trzy dni temu poprosiłam o wypłatę po raz trzeci - i tak jak poprzednio dostałam kasę po kilkunastu godzinach. Czyżby Valu jednym płaciło a innym nie - a jeśli tak to ciekawe czym się kierują przy wyborze szczęśliwców. Na pewno nie znajomościami - nie znam WM'a tej wyszukiwarki.
Link to comment
Share on other sites

magbag - a jak prosisz o wypłatę? Klikasz na "Contact us" i piszesz w mailu, że masz już minimum i chcesz wypłacić? Czy też jest jakaś opcja przez, którą się wypłaca?

 

A no i jak to jest z tym traffickiem z Polski?

Jak ktoś tylko z Polski będzie miał to nie wypłacą?

Link to comment
Share on other sites

To mnie pocieszyłeś - przepraszam wszystkich, których namówiłam do zapisania się pode mną w Valu :(. Najwyraźniej moja wypłata była jedynie wyjątkiem potwierdzającym regułę.

 

Tomek - a może znasz jakąś logiczną szukarkę akceptującą polski traffic - która płaci w rozsądnym czasie i ma niezbyt wygórowane minimum.

Link to comment
Share on other sites

Drugi dzień czekania... Już upłynęło 48h, w ciągu których szukarka deklaruje się, że wypłaca. Czekam jeszcze jeden dzień i jutro wysłyłam ponownie maila z zapytaniem o wypłatę. Jeśli ciągle będzie zero efektu to trzeba będzie znaleźć nową szukarkę.

 

Btw. A wiecje jak jest z siostrą Valu2004 - Valu ? To chyba ta sama firma jest, prawda? Tam też mam już blisko miniumum i nie wiem czy historia sie nie powtórzy...

Link to comment
Share on other sites

miałem to samo z valu :roll:. zmieniłem szukarke na findeveryday. na wypłatę czeka sie 2 tygodnie, są też świetne bidy (ale sie wachają ;) ). kolega z forum miał 15 wyszukań vicodin w jednym dniu i mimo to kase wypłacili :shock:.

 

jak ktoś nie ma linku ref to prosze posłać mi pw :twisted:

Link to comment
Share on other sites

To mnie pocieszyłeś - przepraszam wszystkich, których namówiłam do zapisania się pode mną w Valu :(. Najwyraźniej moja wypłata była jedynie wyjątkiem potwierdzającym regułę.

 

Tomek - a może znasz jakąś logiczną szukarkę akceptującą polski traffic - która płaci w rozsądnym czasie i ma niezbyt wygórowane minimum.

Ja znam. e2life płaci w 48 h ( chociaż jeszcze nie prosiłem o wypłate) Są niskie bidy ale dobre i to skoro płacą w 48 H a i zapomniałem dodać ze jest No minimum :D
Link to comment
Share on other sites

Ja znam. e2life płaci w 48 h ( chociaż jeszcze nie prosiłem o wypłate) Są niskie bidy ale dobre i to skoro płacą w 48 H a i zapomniałem dodać ze jest No minimum :D

 

Jak dostaniesz wypłatę - daj znać ;). ValuSearch2004 też płaciła w 48 godzin. Dostałam od nich wypłatę 3 razy i to nawet w krótszym czasie. Tyle, że to przeszłość bo jak widać płacić przestali. Zanim sprawdzę inną szukarkę wolę się upewnić, że naprawdę komuś wypłaciła. Gwarancji to nie daje ale zwiększa szansę ;).

Link to comment
Share on other sites

miałem to samo z valu :roll:. zmieniłem szukarke na findeveryday. na wypłatę czeka sie 2 tygodnie, są też świetne bidy (ale sie wachają ;) ). kolega z forum miał 15 wyszukań vicodin w jednym dniu i mimo to kase wypłacili :shock:.

 

jak ktoś nie ma linku ref to prosze posłać mi pw :twisted:

 

zgadnijcie ktory kolega :)...to bylem ja i potwierdzam te slowa...no szukow bylo 15 ale zaliczylo z tego okolo 8-10 (ale to i tak duzo jak na 1 slowko w tym samym dniu nie?)...dodam do tego ze stawka byla bajeczna - 18c ale niestety teraz spadlaaaaaa do 6c :) ale te bidy sie tak wahaja ze...ale ogolnie to spoko wyplacili mi w 2 tygodnie niecale,teraz juz czekam troszke dluzej ale mam nadzieje ze wyplaca :)

Link to comment
Share on other sites

nie uwiezycie ale Value2004 wyplacilo mi kase (to chyba ucieszy magbag) Co prawda zazadalem 2.09 a dostalem 1.62 no ale to zawsze cos. I jeszcze jedno wyslalem do nich jedego maila z zadanie wyplaty to czekalem z 3 dni i nic dopiera jak wyslalem drugiego to dostalem na drugi dzien.
Link to comment
Share on other sites

Ja napiałem maila do nich po raz drugi, co prawda wypłaty nie dostałem ale dostałem wyjaśnienie dlaczego i podesłali mi loga z moimi wyszukaniami.

Skusiłem się by skorzystać z usługi firmy "Boskie Reklamy", o której również gdzieś na tym forum pisano i sporo osób kupowało tam reklamę.

Ale niestety u nich te wyszukiwania to są targetowane słówka, a to jest sprzeczne z termsami większości szukarek.

Więc ostzegam innych by tam reklam nie zamiawiali bo to strarta kasy a można stracić konto w szukarce.

U mnie się to skończyło na razie tylko ostrzeżeniem od Valu2004, drugiego nie będzie ;)

 

Tak więc podsumowując Valu2004 miało chyba po prostu parę dni ciszy i mały obsów z niektórymi wypłatami ale chyba wszystko już wraca do normy.

Link to comment
Share on other sites

I am sorry for delay. I will send now. You will make more money if you get searches from other countries besides poland. almost every search from Poland. Feeds pay better for US and Canada traffic.

 

Ale wyplate dostalem wiec nie jest zle :grin: :grin: :grin:

Mozna dalej promowac

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use