Jump to content

Propozycja - co o tym sądzicie?


pasek1948
 Share

Recommended Posts

Wszyscy znamy łańcuszki poleconych. Jest to sposób na zdobycie jednego poleconego. Większość np."buxów" ma minimum ustalone na $10, - więc aby dojść do wypłaty - z jednym poleconym - upłynąć muszą najczęściej miesiące.

Można oczywiście zdobywać poleconych innymi sposobami, - jak promowanie, płatne zapisy, kupowanie w danej firmie.

Promowanie - to loteria, - nie zawsze daje oczekiwany efekt.

Płatne zapisy też mają swoje wady, - np. poniesiony koszt, mała aktywność poleconego czy też mała ilość chętnych.

Kupowanie poleconych w firmie - to największa - moim zdaniem - głupota, - ponieważ najczęściej dostajemy nieaktywnych - i pieniądze są stracone.

Dodatkowy problem jest taki, że zanim uzbieramy minimum - firma znika!

 

Moja propozycja jest następująca:

Utworzyć nowy dział pod tytułem "Budowa pajęczyny poleconych".

Centrum "pajęczyny" byłby "Pająk", - czyli osoba, która pisze pierwszy post z opisem firmy i ze swoim reflinkiem. Wszyscy chętni zapisują się z jego reflinku, - dopisują post potwierdzający zapis, - ale nie podają swojego reflinku.

Zapytacie - po co to?

Po to, aby "Pająk" w jak najkrótszym czasie osiągnął minimum!

Po otrzymaniu wypłaty przez "Pająka" każdy z uczestników "pajęczyny" otrzymał by "swoje" pieniądze - pomniejszone o prowizję dla "Pająka".

Prowizja powinna być określona w Regulaminie - np z 10 centów 1 cent jest dla "Pająka".

"Pająkiem" nie mógł by być każdy!!!

Są na Forum osoby, do których mam zaufanie, np reklama2000, nedved05, gruchol, - czy eros_14 (!!!).

Lista osób mogących być "Pająkiem" musiała by być opublikowana na Forum - po uprzedniej konsultacji.

Biorąc udział w "Pajęczynie poleconych" w danej firmie - nie można by było oczywiście brać udziału w "Łańcuchu poleconych".

Szczegółowe zasady można by ustalić w drodze ogólnej dyskusji na Forum.

 

Co o tym sądzicie?

Link to comment
Share on other sites

A to ciekawe! - sami proponują zakup np 500 refków. I co? Potem kasują konto???

 

Jak Wm widzi, że do zapłacenia jednej osobie ma 500$, a pozostałym po 10$ to go to troche wodzi, bo ma 500$ czystego zysku jak wywali tego ziomka, a bux jedzie dalej bez niego, sprawa cichnie, bo innym ujsrom oprócz tego płaci.

 

Jesli kupisz refków, płacisz za nich, czyli nie wywali cie od tak, bo zapłaciłeś $$$$$$

Link to comment
Share on other sites

Jak ktos ma dużo refków, nawet w buxach (ba, może głównie?) to kasują konta, sam się przejechałem, dla mnie pomysł tandetny.

Możesz zdradzić ilu refków miałeś w w/w sytuacji?

Większość z nas (tak myślę) klika samotnie lub z jednym refkiem, - rzadziej z dwoma lub trzema. O takich osobach myślę. Biorąc udział w "pajęczynie" mają szansę na wcześniejszą - dodatkową wypłatę.

Myślę, że "pająk" mając 10 - 20 refków nie narazi się na skasowanie konta.

Link to comment
Share on other sites

Urzekła mnie Twoja historia :D

 

Pomyślcie przez chwilę o takim AdBux.org - może znacie Ethnelorda? (nie mam pewności czy dobrze nick napisałem, z szuwi.com),

 

Na samym poczatku wymienionego AdbuXa, reklamował się w chyba każdej zagranicznej firmie w której jeszcze byłem (oo, dawne czasy - mailówki :P)

 

Z tego co wiem usunięto mu 1. konto, dlatego potem założył 2, z innych adresów IP i refki rozkładał ysię na nich mniej więcej równomiernie.

 

Gdy admin zobaczył ile ma mu kasy wypłacić, to nawet takie "przedsiębiorstwo" jak adbux wywaliło konto.

 

Ja osobiście przejechałem się na nieistniejacych juz tarbux.com oraz paidbux.org

Link to comment
Share on other sites

Może masz rację. Nie wiem, czy we wszystkich buxach jest tak, że od poproszenia o wypłatę do jej zrealizowania musi upłynąć od 30 do 60 dni roboczych. Przy pierwszym minimum nie byłoby problemu, - ale przy kolejnych mógłby być.

W bux.to poprosiłem o wypłatę 14 grudnia - do dziś jej nie mam, - a w tym czasie z trzema poleconymi uzbierałem $25. Może są takie buxy które wypłacają prędzej?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use