Jump to content

Starszyzna wraca ;)


eros_14
 Share

Recommended Posts

Siemano chetnie by sie wrocilo, ale lat przybylo i wiekszosc starszyzne pewnie ma juz jakies wyksztalcenie albo prace moze nawet rodziny ;) ja przez te pare lat (pewnie z 4) co sie na forum emoney nie odzywalem zrobilem cale studia magisterskie i duzo sie w moim zyciu nie zmienilo, ale z innymi moze byc roznie.

 

czas leci nieublaganie eros14 to przeciez skrot od 14letni eros :D a teraz juz powazny student jeszcze powazniejszej uczelni

 

fakt chetnie by sie wrocilo poczulo te emocje czy reklama w szukarce sie zwroci czy reklamy na pozyskiwanie refkow sie zwroca a moze uda sie wygrac jakis ref contest, ale z tego co wiem po czasie scamow ktory rozpoczal sie z 5 lat temu i wygasl z 2 lata temu (mimo ze czasami jakies scamy sie jeszcze znajda) w GPTR nie ma jeszcze takiej odnowy ktora by wprowadzila wieksza grupe nowych uzytkownikow do nowych lepszych programow, przeciwnie utrzymuje sie stagnacja chociaz rok temu dostalem jakies sygnaly ze sa reklamy z zewnatrz w polskich ptrach a to juz dobry krok w kierunku pozyskania wiekszych reklamodawcow i byc moze platnych ankiet

 

oczywiscie musiala by sie zmienic tez mentalnosc ludzi i wiekszosc z nich powinna to traktowac jako hobby, a nie sposob na zarobienie aby to podobalo sie uzytkowniko i oplacalo reklamodawcom

 

mentalnosc powinna sie rowniez zmienic pod tym wzgledem zeby czytac reklamy i stronki reklamowane i w razie potrzeby uzyciua jakiegos produktu skorzystanie z oferty reklamodawcy, bo przeciez o to chodzi we wszystkich reklamach i bez tego caly ten biznes nigdy sie nie rozkreci i bedzie kilka maili 1 groszowych (1 centowych) w tygodniu

 

problemem jest jednak grupa uzytkownikow tak jak juz wspomnialem aktualnie mam 23 lata (za miesiac 24) z GP przygode zaczynalem w wieku 16 lub 15 lat i bylo to spowodowane poszukiwaniem zarobku przez internet - podobnie dzisiaj mysle ze nei wiele sie zmienilo ze wiekszosc nowych uzytkownikow ktora wchodzi w ten biznes na 13 - 16 lat a to duzy problem dla reklamodawcow poniewaz oni dysponuja niewielkimi funduszami i ciezko bedzie targetowac do nich reklame z zewnatrz w taki sposob by ona sie zwracala

 

na zakonczenie ego wywodu pozdrawiam cale forum emoney ciekawe czy tu mnie jeszcze ktos pamieta :) dzieki erosowi za zalozenie tego tematu i za mila gawede na gg :D

Link to comment
Share on other sites

tak jak mardock napisal wiekszosc starszyzny ma juz prace i rodzine o to ja ojciec i maz nie mam juz czasu na zabawe w klikanie jednak gptr zostawil w moim zyciu znaczacy znak ktory naprawde zapoczatkowal u mnie nauke tworzenia stron i jakiekolwiek zarobki w internecie

obecnie nie zajmuje sie gptr ale obserwuje co sie dzieje w tej dziedzinie moje zainteresowania przeszly na pp a co sie z tym wiaze na tworzenie stron w realu pracuje jako kierownik biedronki i sobie to chwale a takze zajmuje sie moja coreczka ktora jest moim oczkiem w glowie mam naprawde malo czasu na spedzanie przed komputerem wiec to takze jest glowny powod ze gptr odszedl z mojego zycia na boczny tor

 

pozdrawiam staaruszkow i czekam na wypowiedzi innych osob

 

PS. jak dodoalem posta dopiero sie lezka zakrecila jak zobaczylem swoja stopke ile to czasu minelo jak juz dawno strony zniknely z internetu a najlepsze jest WM netreklama :)

Link to comment
Share on other sites

a witam witam, 5min temu odczytałem wiadomość roska ero na gg, z linkiem kierującym tutaj ;p

 

hmmm powrót ?;) w jakim sensie, chcecie wrócić do dziecięcego nawyku klikania za 0,5gr ? :D

 

czy jakieś konkretniejsze propozycje ?

Gugsio, jakie masz na myśli pomysły ? :)

Link to comment
Share on other sites

Ja do niczego nie wracam, bo nigdzie się nie wybrałem do tej pory, ciągle w pewnym sensie w tym siedzę :)

 

"Nie wiem czy wiecie ale już (...) nie nabijam postów"

"Posty: 3 429"

Bo już nie musisz ;)

 

Jakkolwiek fajnie zobaczyć pare dawnych nicków i wrócić wspomnieniami do tamtych starych, dobrych lat... :)

 

Pozdrawiam wszystkich get-paidowych dziadków :D

Link to comment
Share on other sites

u mnie leci 3 doors down ;)

 

a jesli pytasz jak tam u mnie to odpowiem tak:

spoko :)

nie zamierzam wracac do getpaidu, ale duzo mu zawdzięczam i mysle ze gdyby nie te ponad 2 lata zarabiania marnych grosików nie byłbym teraz tu gdzie jestem ;)

 

pozdrawiam dziadków gptr-u ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ano w życiu każdego zachodzą diametralne zmiany :D Ja ruszyłem z przed monitora na trochę szersze wodu (okrążając Świat :D drogą morską :D, w pracy oczywiście). Oprócz 1 córeczki o której niektórzy pewnie 4 lata temu słyszeli, spodziewam się za 2 miesiące że rodzinka powiększy się o bliźniaki (dziewczynkę i chłopca).

 

GetPaid caly czas obserwuje i marzę o powrocie, by poczuć znów tą atmosferę klikania i contestów. No i nie uważam czasu za stracony poznając wcześniej na forach tyle ciekawych i barwnych osób. Mam nadzieję, że za jakiś czas uda mi się wrócić na dłużej, jeżeli bliźniaki i praca pozwoli :)

 

Pozdrawiam serdecznie wszystkich :)

Link to comment
Share on other sites

Gdzie się tej ortografii Eros nauczyłeś? :)

Coś niestety widzę, że na forum raczej niewiele się teraz dzieje, nie wiem jak z "zarabianiem przez Internet", czy w ogóle jeszcze coś jest do klikania. Czy coś się przez te 3 lata zmieniło?

Jeśli chodzi o mnie to pewnie gdyby nie pewien "hosting" za grosze kupiony na Allegro (gdy padły trzy posiadane przeze mnie "firmy") pewnie po dziś dzień klikałbym w te reklamy. Tak, padnięcie trzech stron odebrało animuszu do dalszej pracy. Z perspektywy czasu uważam jednak, że powinienem podziękować temu hostingowi - bo dziś mam zdrowsze oczy i nie zarabiam 0.01 grosza za 30 sekund :) Z drugiej strony zarabiane czegoś nauczyło, jak prowadzić prawdziwą firmę, negocjować z kontrahentami i ten bagaż teraz się przydaję. Czasami kusi mnie by powrócić do prowadzenia jakiegoś PTR-a, bardziej w celu rekreacyjnym i żeby dać zarobić biednym nastolatkom choć jednego grosza za maila, a nie wyzyskiwać ich gorzej niż w Chinach.

Link to comment
Share on other sites

Wow! Ile tutaj nickow sie zebralo! Tylu Was to dawno nie widzialem!

 

U mnie sie "troszke" zmienilo. Studia skonczylem, praca idzie, dwojka dzieci, zona.. Ale gp dalej kusi. Co prawda nie chce mi sie juz klikac, ale popatrzylem w strone programow inwestycyjnych (hyipow).

 

strenq masz calkowita racje. Czlowiek z takim bagazem doswiadczen jest calkiem inny w realu. To czego sie nauczylem w gp jest wiecej warte niz te wszystkie kliki ktore wykonalem w calym zyciu. A o starych przyjazniach to juz nawet nie wspomne.

 

Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie!

Link to comment
Share on other sites

  • 11 years later...
  • 9 months later...

Oj, widzę, że nie ma nawet tych ostatnich wpisów sprzed paru miesięcy, które dodaliśmy. Nie dostaję też powiadomień. Jeśli będziesz coś działał w temacie daj proszę znać, mój mail z czasów GPT, którego jeszcze używam: gpteam at gmail.com 😉 

Edited by shogun
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use