Jump to content

gta sa


siati
 Share

Recommended Posts

no nie wiem wszyscy mamy kompy wiekszość z nas gra w gry i nie ma tematu o tej gierce

 

mi się bardzo podoba ale zaczne dyskusje na jej temat jak ktoś się przyłączy

 

taka mała oferta dla loli jak nie możesz przejść jakiejś misji (ale tylko z wątku głównego bo nie chce mi się np. jeżdzić taksówką) to prześlij mi zapis na sirarti@o2.pl przejde ci rundke

 

szczególnie się polecam przy szkole latania mogę ci zdobyć złote medale poza misjami z dwupłatowcem

 

i zapraszam do dyskusji

Link to comment
Share on other sites

No widze ze jakis szwachowiec sie znalazl od SA <hehe> a tak na powage to gierka spoko sobie, jednak nie wkrecilem sie tak jak w VC. Być moze dlatego ze teraz caly czas spedzam w necie na kilkaniu (mam nadzieje ze sie nie uzaleznilem ;)) a wtedy stalki nie mialem. Jednak VC przeszedlem wzdluz i wszez. Zebralem wszystkie paczuszki (czy jak to tam zwac) gra na 100 % mialem. Musze sie tak wkrecic w SA ale na razie co zaczne to zarac koncze bo ablo mnie ciagnie do neta albogubie sie na miescie i sie wqzam. Ale trzeba przyznac ze miacho jest dosyc spore :D
Link to comment
Share on other sites

No widze ze jakis szwachowiec sie znalazl od SA <hehe>

To przemilcze

 

VC też było fajne ale ja jestem bardziej za SA jedyny mankament tej gierki to spowolnienie akcji po tym jak wywożą gościa na wieś póżniej przez jakiś czas są nudne misje i jest więcej jeżdzenia niż grania

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use