Jump to content

Dam radę?


sagittarius
 Share

Recommended Posts

Buduję stronę, mam już hosting, przymierzam się do kupna domeny. Ale od początku chcę założyć stronę, na której bedę umieszczał ofertę z programów partnerskich, np. zlotemysli lub helion czy mbank. oczywiście trochę reklam na stronie, ciekawa grafika. wszystko chcę zbudować na skrypcie oscommerce. czy z takiej działalności da się zarobić na przedłużenie hostingu i domeny i ponadto mieć coś dla siebie (100 - 300 zł/miech):rolleyes: ?
Link to comment
Share on other sites

wszystko zalezy od reklamy- musi byc do konkretnej grupy osob- np. reklama wedki do wedkarzy :P po 2 musi to byc cos oryginalnego i pp jako dodatki bo same pp raczej nikogo nie zacheca do powrotu, a wiekszosc osob najpier cos obooka i potem jak cos interesujacego ejst to wraca.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
stronę buduję i buduję i końca nie widać... ustaliełem sobie termin na 1 marca i myśle że się wyrobię. kiedyś myslałem że zrobic stronę to chwilka. instaluje się joomle i z głowy. a teraz wiem że człowiek musi się ciągle rozwijać (ile się nowych rzeczy nauczyłem) bo inaczej nic z tego nie będzie...
Link to comment
Share on other sites

nie tyle reklam co cała strona zawalona bennnerkami inie mozna sie połąpac!!!

 

Plan nawet ambitny ale bedzie trzeba tez popracowac nad pozycja w wyszukiwarkach, nad katalogami itd.

 

wiec pootrzebujesz na to minimum 72 h non stop przy komputerze wtedy cos poczynisz!!

 

Ale zycze sukcesu....

:D

Link to comment
Share on other sites

dzięki. ja od kilku dni siedzę tylko w kodzie php, xml, xsl i bazie danych i tworzę... co do pp - chcę głownie brać udział w tych związanych z książkami, aby stworzyć coś na podobę porównywarki cen, ale tylko o książkach. może porównywarka to złe określenie -raczej katalog. na razie ustawiam wszystko pod złote myśli, ale powoli strona nabiera kształtu
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use