Jump to content

Wpłata do E-Gold?


piotrekp2507
 Share

Recommended Posts

Tylko nie za bardzo o to mi chodzi. Chciałbym wysłać pieniądze na e-golda bo jest on anonimowy a na tym bardzo mi zależy. No a chciałbym je wysłać właśnie z http://www.dotpay.pl/ tylko nie wiem dokładnie jak się wpłaca pieniądze na tego e-golda?

 

Ale po co uzywac czegos takiego, piszesz do Shoguna albo Jakuba, mowisz mu ile potrzebujesz e-gold, wplacasz mu pieniadze na konto bankowe polskie, raczej nikt sie nie dowie po co i za co, a on ci wplaca na twoje konto e-gold ze swojego konta e-gold:) sprawa prosta.

Link to comment
Share on other sites

O ile mi wiadomo - nie da się wpłacić ani wypłacić pieniędzy do i z e-gold.

Jest to konto wirtualne. Można jedynie przelewać "e-pieniądze" pomiędzy użytkownikami konta e-gold.

Anonimowo, - hmmm

Powiedzmy, że chcesz kupić telewizor, - ale tak, żeby nikt nie wiedział, że Ty za niego zapłaciłeś. To chyba nie jest możliwe, - jedyna możliwość to mieć pieniądze w kieszeni - iść do sklepu - i kupić płacąc gotówką.

Chcąc skorzystać z e-golda - sprawa musi przejść przez jakiś realny bank - nie wirtualny. Nawet mając już pieniądze na swoim koncie e-gold - aby je zamienić na realną kasę - musi sprawa przejść przez jakiś realny bank, - a tu już nie ma anonimowości. Jedyną "anonimowością" może być to, że za ten przykładowy telewizor zapłaci np shogun, - a Ty przelejesz wirtualne pieniądze w e-gold ze swojego konta - na konto np shoguna. Ale chyba tak też się nie da, - bo nie wyobrażam sobie, aby ktoś inny mógł zapłacić za towar który Ty masz odebrać.

Link to comment
Share on other sites

No właśnie nie wiem czy jest tak możliwość dlatego pytam.

 

No to może coś poradzicie jeśli nie da się wpłacić na e-golda przez tego dotpay to może macie jakiś inny pomysł aby z tego dotpay gdzieś wpłacić pozostać anonimowym. Nie wiem czy jest coś takiego w ogóle możliwe ale chodzi mi o to że w razie interwencji policji i jakiegoś dochodzenie być pewnym że po danych z przelewów do mnie nie dojdą.

Link to comment
Share on other sites

W internecie nie ma anonimowości - po numerze IP komputera można zidentyfikować każdego, - a już na pewno potrafi to policja (chyba, że korzystasz z kawiarenek internetowych).

Nie wiem co kombinujesz, bo mówisz zagadkami, - ale jeśli chcesz jakieś pieniądze gdziekolwiek lub komukolwiek wpłacić - to i tak musisz je mieć na koncie w jakimś banku - a nie w kieszeni. Z kieszeni nie da się przelać niczego, - a przelew bankowy nie jest anonimowy.

Trudno cokolwiek doradzić nie znając szczegółowo Twoich zamiarów.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
O ile mi wiadomo - nie da się wpłacić ani wypłacić pieniędzy do i z e-gold.

Jest to konto wirtualne. Można jedynie przelewać "e-pieniądze" pomiędzy użytkownikami konta e-gold.

Anonimowo, - hmmm

Powiedzmy, że chcesz kupić telewizor, - ale tak, żeby nikt nie wiedział, że Ty za niego zapłaciłeś. To chyba nie jest możliwe, - jedyna możliwość to mieć pieniądze w kieszeni - iść do sklepu - i kupić płacąc gotówką.

Chcąc skorzystać z e-golda - sprawa musi przejść przez jakiś realny bank - nie wirtualny. Nawet mając już pieniądze na swoim koncie e-gold - aby je zamienić na realną kasę - musi sprawa przejść przez jakiś realny bank, - a tu już nie ma anonimowości. Jedyną "anonimowością" może być to, że za ten przykładowy telewizor zapłaci np shogun, - a Ty przelejesz wirtualne pieniądze w e-gold ze swojego konta - na konto np shoguna. Ale chyba tak też się nie da, - bo nie wyobrażam sobie, aby ktoś inny mógł zapłacić za towar który Ty masz odebrać.

Witam oczywiście że można zasilać konto e-gold i wybierać z niego pieniądze!!!! Zasilać konto e-gold można przez wiele systemów ale najbezpieczniejszym jest http://www.kantor.focusfunds.pl rejestrujesz się w systemie i podajesz numer swego konta przelewy robisz internetowo kiedy chcesz i jak chcesz jak w zwykłym koncie do którego masz dostęp przez internet, tak samo wybierasz oczywiście z konta e-gold ma walutę $ więc masz przewalutowania według aktualnej stawki NBP lub prostrza sprawa jest przelew z e-gold prosto na swoje konto polskie a twój bank sam ci przewalutuje pieniążki tylko przy wysyłaniu z e-gold wpisujesz swoje konto w formie IBAN np.PLN-PL numer swego konta!!!

Link to comment
Share on other sites

Witam oczywiście że można zasilać konto e-gold i wybierać z niego pieniądze!!!! Zasilać konto e-gold można przez wiele systemów ale najbezpieczniejszym jest www.kantor.focusfunds.pl

Nie jest to bezpośrednie zasilenie - ten sposób nie różni się niczym od wymiany na forum z innym użytkownikiem.

Zasilając lub wypłacając z E-gold zawsze ma się po drodze pośredników.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use