Jump to content

Wielki niecodzienny problem z logowaniem ...


Tadzik
 Share

Recommended Posts

Witam !

Otóż napotkała mnie dziwna sytuacja . Mam dwa konta e-gold jedno takie oficjalne zapisane na mnie , drugie ot tak dla bezpieczeństwa.

No i pewnego dnia dostałem maila że przyszła na moje konto 'bezpieczeństwa' oczekiwana przeze mnie wpłata. No więc wszedłem na stronę e-gold (od razu dementuje nie klikałem w żadne linki ani nic, połączenie było kodowane) no i najpierw wszedłem na swoje 'oficjalne' konto , tam wyświetlił mi się komunikat żebym wpisał wysłany do mnie pin a potem (po wpisaniu pinu) że zmienił się regulamin , żeby go zatwierdzić , no to kliknąłem na 'continue' i przeszedłem do własnego konta , tam co mnie zdziwiło miałem ujemne saldo które wynosiło -0.08$ ze względu na niskie zadłużenie nie przejąłem się tym zbytnio i wylogowałem. Zaraz po wylogowaniu wpisałem ID swojego drugiego konta na które przyszły pieniądze , no i rzeczywiście wpłata była :D tak więc od razu wszystko co było na koncie wpłaciłem sobie na to poprzednie oficjalne konto , cała tranzakcja się powiodła. Z tego względu się wylogowałem , no i tak ostatecznie chciałem sprawdzić czy kasa doszła ....

Wpisałem numer oraz hasło do oficjalnego konta ... I co ? Wyskakuje mi napis "Unable to login to account.

 

The account (2*****0) or passphrase information specified is incorrect."

Stwierdziłem że może wpisałem źle , okazało się jednak że wszystko jest dobrze , wpisywałem po milion razy i próbowałem to jakoś naprawić ale nic nie pomaga .

Do e-gold napisałem już 4 wiadomości na żadną nie odpowiedzieli .

Co mam zrobić ? I w ogóle co się stało i dlaczego ??:((

Link to comment
Share on other sites

Na pytanie "Co się stało?" nikt Ci raczej nie odpowie. Mógł to być trojan, włamanie lub cokolwiek innego. Dla pewności przeskanuj system:

http://forumemoney.com/showthread.php?t=8193

 

Na pytanie "Co zrobić?" odpowiedzi są dwie:

1. Poczekaj na odpowiedź od E-gold, co może zająć nawet kilka dni.

2. Zadzwoń do nich (jeśli korzystasz ze Skype Out taka rozmowa będzie Cię kosztować 1.8 eurocenta za minutę).

Link to comment
Share on other sites

Podobny problem miałem przy próbach ponownego logowania na to samo konto - przy tym samym IP. Czyszczę wówczas ccleanerem - wyłączam komputer, - włączam ponownie, - i już bez problemu wchodzę na konto (przy nowym IP). Nie pamiętam już jaka była u mnie informacja, kiedy nie mogłem się zalogować.
Link to comment
Share on other sites

Teraz już wiem co jest przyczyną :/ a własciwie nie wiem , ale dostałem takiego e-maila.

Your account was blocked under our Right of Association clause in the

account user agreement. Quoting from the e-gold Account User Agreement:

 

http://www.e-gold.com/unsecure/terms.htm

 

--- begin quote

 

4.6. Right of Association

 

Issuer reserves the right to refuse service to particular individuals or

entities, at its sole discretion, with or without cause.

 

--- end quote

 

Thank You,e-gold Passphrase *10

Co powinienem teraz zrobić :(( :confused:

Link to comment
Share on other sites

Teraz już wiem co jest przyczyną

 

Sorki, trochę źle Cię poinformowałem na GG. Dawno nie korzystałem z E-golda (właśnie z powodu ich śmiesznej polityki blokowania kont bez powodu).

 

Twoje konto zostało zablokowane bez podania przyczyny. Kolejny mail z zapytaniem spowoduje podobną lakoniczną odpowiedź.

 

Wydaje mi się, że jedynym wyjściem jest kontakt telefoniczny z supportem. Możesz zostać poproszony o przesłanie notarialnie potwierdzonych kopii dokumentów, jak dowód osobisty. Po przesłaniu nie powinno być problemu z dostępem do konta, ale gra może okazać się nie warta świeczki - zależy jaką kwotę masz zdeponowaną na koncie i czy dalej chcesz korzystać z ich usług.

 

Więcej informacji znajdziesz na Yeyku.com:

http://www.yeyku.com/index.php?showtopic=54852

Link to comment
Share on other sites

Na koncie mam ok 105$ i na tym drugim dodatkowym jeszcze więcej :/ Przy czym to zablokowane jest zweryfikowane w kantorze e-gold czyli z niego mogę wypłacać pieniądze :/ . Czy sądzicie że stworzenie drugiego konta na moje dane , umożliwi mi wypłacenie pieniędzy z tego dodatkowego konta czy też mnie zablokują ?

reklama2000 w ogóle dzięki za błyskawiczną odpowiedź ;)

 

Zadam tak jeszcze głupie pytanko , jaki tam jest do nich numer ?

Wiem że +1 321-956-1200 tylko nie wiem jak w telegrosiku mam wpisać ;P 001-3219561200 ??

Link to comment
Share on other sites

Napisali mi że moje konto nie zostanie odblokowane .... :/ Jak myślicie są szanse że odzyskam kase ?

Kurcze problem polega na tym że zakładam dosyć dużą działalność związaną z płatnościami przez internet :/ i sam nie wiem co teraz zrobić bo cały mój biznes był oparty o e-gold ;(

Jak myślicie - zakładać nowe konto ? Czy też mi je zablokują ?

Link to comment
Share on other sites

To co się dzieje obecnie z E-gold jest jawnym złodziejstwem. Na Yeyku możesz przeczytać, że wystarczy nawet jeden dzień by zablokowali nowe konto i jak to mają w zwyczaju - bez podania powodu. Napisałeś, że wysłałeś do nich maila. Jedyną alternatywą i opcją, jaka ci pozostała, jest rozmowa telefoniczna z supportem i próba wyciągnięcia jakichkolwiek informacji odnośnie rozwiązania sytuacji. Inną opcją jest już tylko rezygnacja z ich usług.

 

Dzwoniąc za granicę możesz zamiennie używać "+1" i "001".

 

Czy sądzicie że stworzenie drugiego konta na moje dane , umożliwi mi wypłacenie pieniędzy z tego dodatkowego konta czy też mnie zablokują ?

 

Taka opcja wchodziłaby w grę, gdybyś mógł zalogować się na obecne konto, ale przecież nie możesz.

 

Obecnie coraz większą konkurencją dla E-gold staje się Liberty Reserve. LR jest w o tyle lepszej sytuacji, że jest procesorem offshore założonym w Panamie i nie podlega jurysdykcji amerykańskiej.

Link to comment
Share on other sites

ale jak z tego LR wypłacić pieniądze na polskie konto ?

I czemu musi tamto być odblokowane żebym mógł założyć nowe konto ?

Nowe konto - to nowe konto! będzie na nim stan $0.00.

Trudno cokolwiek wypłacić z takiego konta.

Z Liberty po prostu sprzedajesz komuś - dokładnie jak w EG.

Link to comment
Share on other sites

ale jak z tego LR wypłacić pieniądze na polskie konto?

Tak samo jak z E-gold - za pomocą kantorów, lub mniej oficjalnie - przez prywatnych pośredników.

I czemu musi tamto być odblokowane żebym mógł założyć nowe konto ?

A jak chcesz przelać pieniądze z zablokowanego konta na nowe konto?

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use