Jump to content

Kilka kart SIM w jednej


Renoirdaniel
 Share

Recommended Posts

Swego czasu trafiłem na jesnej z aukcji Allegro opis sprzętu to kopiowanie kart SIM z kilku na jedną, po czym mając takie zbiorowisko klonów swoich kart SIM w jednej można było bez problemu przelączać sie pomiedzy nimi (niezaleznie od sieci) - tak jak to sie robi wybierając np: profil telefonu.

 

Pojawiło się tam też stwierdzenie, że działa to tylko do starych kart SIM a Ci co piszą inaczej to kłamią.

 

Słyszał może ktoś z Was coś na ten temat? Bo takie kilak numerów telefonu w jednym przydało by się myślę nie jednej osobie ;)

 

 

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Wiesz jest coś takiego, że dajesz kilka kart do jednego telefonu, ale trzeba rozkręcać, dodawać specjalną taśme, i rozcinać karte...

 

Ale ten sposób był już dawno, więc nie wiem czy czegoś nowego nie wymyślili... :D

Link to comment
Share on other sites

chodzi o szczytanie KSI i IMSI (jak dobrze pamietam) z karty i wgranie softu na czysta karte po czym sobie wprowadzasz te numerki i logujesz do sieci... z tego co kojaze to tak jak mowisz z obecnymi kartami na rynku sa problemy i nie da sie nic zrobic... wiecej informacji napewno znajdziesz na techtronic.pl ew. zawsze mozesz tam napisac ;]
Link to comment
Share on other sites

Jak już ktoś napisał, jest taka tasiemka

wkłada się tam gdzie karte SIM,

a do tasiemki 2 karty (oczywiście jest dłuższa),

po odpaleniu fona pyta Cię o PIN

i dla której karty podasz to ta się odpala.

 

Nie wiem jak to wyglada w innych fonach,

widziałem to dla 33, gdzie jest łatwy dostęp do

miejsca karty SIM :)

Link to comment
Share on other sites

wiem o co Ci chodzi Renoir, tez widzialem te aukcje - jednak moim zdaniem takie rozwiazanie nie jest az tak bardzo wygodne - bo masz niby na tej karcie kilka numerow ale i tak mozna uzywac na raz tylko jednej, wiec jednak moze posiadanie 2 telefonow jest bardziej sensowne
Link to comment
Share on other sites

wiem o co Ci chodzi Renoir, tez widzialem te aukcje - jednak moim zdaniem takie rozwiazanie nie jest az tak bardzo wygodne - bo masz niby na tej karcie kilka numerow ale i tak mozna uzywac na raz tylko jednej, wiec jednak moze posiadanie 2 telefonow jest bardziej sensowne

 

ale zdaje mi się, że noszenie jednego telefonu jest bardziej wygodne ;),

a zawsze jesli jeden numer mamy aktualnie wyłączony możemy ustawić przekierowanie na drugi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use