Jump to content

Czy reklama2000 napisał prawdę?


pasek1948
 Share

Recommended Posts

- UWAGA: pieniądze nie zostaną naliczone za wyświetlenie banera, jeśli na jednej stronie forum baner będzie w więcej niż czterech stopkach!!!
Link do cytatu:

http://www.forumemoney.com/showthread.php?t=6753

 

Jeśli to prawda, - a sądzę że reklama2000 wie co pisze, - to od dzisiaj każdego, kto umieści w swoim poście podpis - z banerkiem sign-profit - jako piąty, szósty, itd - będę określał mianem świni, chama, gnojka, - i co mi tylko jeszcze do głowy przyjdzie.

Bo nie dość, że sam nic nie zarobi, - to jeszcze odbiera zarobek innym!!!

Znam takich, co na moją prośbę o usunięcie podpisu w poście, ponieważ jest to np piąty banerek na stronie, - pytają: A dlaczego?

Znam też takiego, który na taką moją prośbę odpisał: Teraz nie mam czasu, - idę spać.

Tłumaczenie się "bo nie policzyłem" - odpada. Możesz nie liczyć ile wydajesz z własnej kieszeni, - ale od naszych kieszeni odwal się! (grzecznie mówiąc).

Proponuję za trzy takie numery dawać bana na conajmniej pół roku!!!

Nawet jeśli mnie by to spotkało - nie będę miał pretensji do nikogo.

Link to comment
Share on other sites

W zacytowanym punkcie źle się wyraziłem. Chodziło mi o to, że będą zaliczone jedynie 4 wyświetlenia banera na stronę, pozostałe wyświetlenia nie otrzymają kredytu. Problem jednak w tym, że system sprawdzania ilości banerów na stronie jest bardzo niedoskonały i jeśli na stronie jest na przykład 6 banerów to pierwszy i drugi mogą się nie wyświetlić (czyli autorzy postów nie otrzymają kredytu), a pozostałe mogą się wyświetlić. Między innymi dlatego właśnie wprowadziliśmy na forum zasadę 4 banerów Sign-Proft na stronie.

 

Zgadzam się z Venni, że podchodzisz do sprawy zbyt emocjonalnie, pasek1948. Nie zapominaj, że na forum użytkownicy mają możliwość wyświetleń banera w stopce za darmo, podczas gdy na przykład na Szuwi.com lub innych stronach gptr za ten przywilej trzeba płacić. Masz więc dodatkowy zarobek za darmo, bez żadnych inwestycji. Ja bym raczej upatrywał to jako korzyść i nie przejmował się tak bardzo stratą kilku wyświetleń za ułamki centa.

 

Jeśli widzisz gdzieś jakąś nieprawidłowość po prostu zaraportuj post, naprawimy to. Łamiący zasady na forum otrzymują upomnienia oraz punkty karne.

Link to comment
Share on other sites

Podchodzisz do tego zbyt emocjonalnie
Zgadzam się z Venni, że podchodzisz do sprawy zbyt emocjonalnie, pasek1948.
To znaczy, że Waszym zdaniem nie powinienem przejmować się nieprzestrzeganiem regulaminu na Forumemoney???

Venni się nie dziwię, - kobieta powie zawsze odwrotnie niż myśli, - ale reklama2000? - tego bym się nie spodziewał. Chyba Wam współczuję.

W zacytowanym punkcie źle się wyraziłem. Chodziło mi o to, że będą zaliczone jedynie 4 wyświetlenia banera na stronę, pozostałe wyświetlenia nie otrzymają kredytu. Problem jednak w tym, że system sprawdzania ilości banerów na stronie jest bardzo niedoskonały i jeśli na stronie jest na przykład 6 banerów to pierwszy i drugi mogą się nie wyświetlić (czyli autorzy postów nie otrzymają kredytu)
Wyraziłeś się może źle, - ale sens jest ten sam: "Użytkownik nieprzestrzegający regulaminu dając podpis z banerkiem sign-profit jako piąty lub dalszy, - odbiera zarobek użytkownikowi przestrzegającemu regulamin."

Co do raportowania, - to reklama2000 może potwierdzić, że robię to często.

Zawsze jednak staram się najpierw poprosić autora o poprawienie, - jeśli jest to możliwe i ma podany nr GG (pozdawiam eros_14 i innych).

Często jednak raport jest rozpatrzony dopiero na drugi dzień, - a w tym czasie "świnia" zarabia kosztem przestrzegających regulamin.

To, że za banerek nie płacimy nie ma tu nic do rzeczy.

Ja bym raczej upatrywał to jako korzyść i nie przejmował się tak bardzo stratą kilku wyświetleń za ułamki centa.
8 wyświetleń to dokładnie $0.01, - a więc parę centów na dobę złodziej zarobi.

Może dobrym rozwiązaniem było by wprowadzenie punktu regulaminu, że za każdą godzinę wyświetlania piątego (i dalszych) banerka, - trzeba by było wpłacić $0.01 na konto egold właściciela forum?

Może wówczas niejeden nauczył by się liczyć do czterech!

Link to comment
Share on other sites

To znaczy, że Waszym zdaniem nie powinienem przejmować się nieprzestrzeganiem regulaminu na Forumemoney???

Venni się nie dziwię, - kobieta powie zawsze odwrotnie niż myśli, - ale reklama2000? - tego bym się nie spodziewał. Chyba Wam współczuję.

w tej chwili mnie obrazasz, a tego nie lubie. Twoje okreslenia osob, ktore taki pkt regulaminu lamia tez sa nie na miejscu. osoby w Twoim wieku (czytaj powazne) powinny unikac takiego slownictwa. z tego co zauwazylam, to pieniadze internetowe maja dla Ciebie za duze znaczenie.

Link to comment
Share on other sites

To znaczy, że Waszym zdaniem nie powinienem przejmować się nieprzestrzeganiem regulaminu na Forumemoney???

Venni się nie dziwię, - kobieta powie zawsze odwrotnie niż myśli, - ale reklama2000? - tego bym się nie spodziewał. Chyba Wam współczuję.

Nie musisz mi współczuć w tym przypadku.

 

Chciałem zauważyć, że obrażanie użytkowników za łamanie regulaminu jest również wbrew regulaminowi, dlatego prosiłbym o powstrzymanie się przed tym.

 

Nie zapominajmy, że regulamin jest tu dla ludzi, a nie odwrotnie. Bardziej jestem wyczulony na oszutwa, wyłudzenia, obraźliwe komentarze, SPAM niż na fakt, że ktoś przez roztargnienie postawił 1 banerek na stronie za dużo. Każdemu może się to zdażyć, więc czasem przymykam na to oko, nie chcę zbyt często czepiać się takich błahostek. Przymykam również oko na Twój reflink udający stopkę, pasek1948 ;)

 

Często jednak raport jest rozpatrzony dopiero na drugi dzień, - a w tym czasie "świnia" zarabia kosztem przestrzegających regulamin.

Ja bym raczej stwierdził, że taka sytuacja ma miejsce dość rzadko, większość raportów jest rozpatrywana tego samego dnia.

 

To, że za banerek nie płacimy nie ma tu nic do rzeczy.

A moim zdaniem ma, i to dużo. Jeśli ktoś daje Ci pieniądze za darmo nie wypada się wykłócać, że jest ich za mało.

 

8 wyświetleń to dokładnie $0.01, - a więc parę centów na dobę złodziej zarobi.

Zarobi również punkt karny, a za nagminne łamanie regulaminu straci możliwość umieszczania banera w stopce.

Link to comment
Share on other sites

I znowu problemy o ja :d

No dobra jedziemy z koksem ale tak sprawnie.

Zgadzam sie z Veni no i Pasek też ma rację bo ludzie przesadzają ale na sign nie zarobimy wielkiej kasy.

Proponuje dla tych co się zapomną albo oleją spraw dać upomnienie a potem karniaka i tak dojdzie pewnie do bana.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Wiesz co pasek nie rozumiem Twojego wybuchu - fakt każdy chce zarobić, ale żeby kłócić się o marne centy? Powodzenia jeśli dla Ciebie forum służy w celu zarabiania na sign profit - dla mnie jest to skarbnica wiedzy, ale każdy robi to co lubi. Jeśli masz pisać tylko po to, żeby się "nachapać" i kłócić o marny grosz to pogratulować honoru...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use