Jump to content

Problemy...


mz
 Share

Recommended Posts

Uważam, że WM robi nas w balona i chyba będzie trzeba puścić antyreklamę tej firmy. Po co mam nabijać mu kasę, skoro samemu nic z tego nie mam. Mam dość dużo punktów ale nic z nimi nie mogę zrobić. Może ktoś bliżej zna WM i powie mu coś do słuchu, chyba że on totalnie NAS olewa. To już byłoby z jego strony draństwo. Przecież w ten sposób nie można ani wypłacić kasy, puścić reklamy czy wymienić punkty. Praktycznie zyskuje tylko WM a my jesteśmy nabijani w butelkę.

 

P.S. Jeśli REDEMPTION nie ruszy do 15-tego do 12 PM to przy każdym mailu reklamowym (moim) w różnych firmach będę umieszczał dopisek o oszustwie w StarCashMails.

Link to comment
Share on other sites

Dlatego mam nadzieję, że przeczyta ten post. Niech to będzie dla niego ostrzeżenie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

P.S. NIE DZIAŁA:

 

Nie można odnaleźć strony

Strona, której szukasz, mogła zostać usunięta, zmieniono jej nazwę lub jest tymczasowo niedostępna.

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Spróbuj wykonać następujące zadania:

 

Jeśli adres strony został wpisany na pasku adresu, upewnij się, czy jest on wpisany poprawnie.

 

Otwórz stronę główną http://www.starcashmails.com i poszukaj tam łączy do potrzebnych informacji.

Kliknij przycisk Wstecz, aby wypróbować inne łącze.

Kliknij Wyszukaj, aby poszukać informacji w Internecie.

 

 

 

HTTP 404 - Nie znaleziono pliku

Internet Explorer

12.09.2004 GODZ. 14.40

Link to comment
Share on other sites

Zgoda, lecz dlaczego redemption nie działa od około tygodnia ????

Mam tam punkty, które chciałem zamienić na reklamę a bez tego (redemption) się nie da. Jestem stratny o potencjalnych refków w firmach, które chciałem zareklamować. Dla mnie jest to przegięcie i robienie nas w balona.

Link to comment
Share on other sites

sh777 pisze, że mu działa ale co ???

Sama strona się otwiera, można klikać itp. lecz nie można wejść do REDEMPTION a to już jest przegiecie i rolowanie swoich członków.

myślałem że chodzi o stronę główną a nie redemption (nie wchodi mi)a tak nawiasem mówiąc codi mówił że jakieś 2 dni temu redemption miało być naprawione

Link to comment
Share on other sites

zamieszanie jest teraz, a jeśli ktoś bierzesię za taką robote, to musi się liczyć z różnymi problemami. nie moją sprawą jest dociekać kto zawinił i jakie są tego konsekwencje, mnie interesuje to, aby na stronie na której coś zarobiłem mógłbym wydać kasę w reklamy itp. co konia obchodzi że wóz się przewrócił??? według mnie należy się nam członkom tej firmy jakaś rekompensata za zaistniały problem i oczywiście przeprosiny a jakoś w tym temacie nie widzę odpowiedzi codi'ego. miałobyć wszystko OK już w sobotę a nie jest !!!!!!!!!!!!!!!! Mam się z tego powodu cieszyć ???????? może wm wyjaśni tu na tym FORUM swoje problemy i poda PRAWDZIWĄ DATĘ prawidłowego działania jego strony. jak na razie widzę, że nas olewa.
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use