Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Earlier
  2. Czy to naprawdę godne zaufania, wciąż mam co do tego wiele zmartwień
  3. Nowa, hiszpańska aplikacja finansowa Rand oferuje bonus 5€ za depozyt 51€ 👉 Zarejestruj się z linku podając adres email https://www.rand.app/join?code=HfdwRJ3R 👉 Przekieruje Cie następnie do pobrania aplikacji pobierz ją i zarejestruj się a następnie ukończ weryfikację kyc na ten email który podałeś przed w powyższym linku. 👉 Zrób depozyt 51€ kartą, otrzymasz natychmiastowo bonus 5€ który możesz od razu wypłacić na konto bankowe razem z depozytem! ✅Brak opłat za wpłatę i wypłatę ✅Wypłata trwa 1-2 dni robocze (w aplikacji pisze że nawet do 4-5 dni) 5€ za każde polecenie (Polecanie możliwe dopiero po przejściu weryfikacji tożsamości)
  4. LamaExchange 5€ za samo kyc Możliwa wymiana bonusu. (kod: po pozytywnej weryfikacji KYC napisz do mnie po kod) 1. Pobierz aplikację: Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lama.bank&hl=es_419 iOS: https://apps.apple.com/gb/app/lama/id1622499817 2. Zarejestruj się używając swoich danych, używając 2 imion przy rejestracji (aby było zgodne z dowodem) 3. Zweryfikuj swoje dane (dowód + selfie) 4. Wejdź na ustawienia (klikając swój inicjał w lewym górnym rogu) >zjedź na dół do zakładki "enter a referral code" wklej kod i zatwierdź: po pozytywnej weryfikacji KYC napisz do mnie po kod 5. Po otrzymaniu 5€ w BTC możesz wysłać je na swój portfel lub konto bankowe. (Minimalna wypłata od 20€) (wypłaty w euro są darmowe) Wypłata na konto bankowe: Sprzedajemy BTC do USDT a potem USDT na EURO (w razie problemów mogę pomóc z wymianą)
  5. Wealthseed PROMOCJA TRWA DO 31.03.2023 WIĘC POLECAM ZROBIĆ OD RAZU ŻEBY SIĘ NIE SPÓŹNIĆ Bonus od 50 do 200 zł 1. Założ konto w aplikacji WealthSeed z poniższego linku https://ujeb.se/WEALTHS33D Możesz rozpocząć rejestracje komputerze, jednak w pewnym momencie i tak konieczne będzie zainstalowanie aplikacji i dokończenie w telefonie. Rejestracja nie jest wymagająca, a cały formularz dostępny jest po polsku. W formularzu będziesz musiał wskazać urząd skarbowy, w którym się rozliczasz. Pamiętaj, że urząd musi być wskazany przez adres zamieszkania, a nie zameldowania. Po rejestracji przyjdzie czas na weryfikację tożsamości. Wystarczy do tego wykonanie dwóch zdjęć dokumentu tożsamości, a następnie krókie video-selfie. W moim przypadku wystarczyło wypowiedzieć na głos trzy liczby wyświetlane na ekranie i obrócić głowę w lewo. Możliwości weryfikacji nie musisz szukać w aplikacji. Już po zalogowaniu się zobaczysz okno z przyciskiem do jej przeprowadzenia. 2. Po weryfikacji i dostępie do aplikacji wejdź w ustawienia, zjedź na sam dół i uzupełnij ankietę (odpowiedzi podsylam poniżej w załączniku) 3. Wpłać przelewem z dowolnego konta bankowego 4.50 zl. Po wpłynięciu środków dokonujemy na platformie dowolnej inwestycji (zakup akcji, ETF) na dowolną kwotę (min. 4.40 zł). Przykładowo: kupujemy akcje 3R Games i ja sprzedajemy. 4. Przydzielenie darmowego ETF/akcji odbywa się od razu po dokonaniu transakcji, nagrodę możemy od razu sprzedać i wyplacic na konto bankowe. Dowód wypłaty w załącznikach poniżej
  6. ✅ TapGlobal – 5£~ 25 zł za rejestrację! ✅ 🔲 Wypłata w dowolnej płatności! 1️⃣ Klikamy w link i pobieramy aplikację: Czysty link: https://www.tap.global/gb-en (brak bonusu) https://tapglobal.onelink.me/JSds/t1ll6joj W polu „Connect Code Tap” wpisujemy kod polecający: TNG-563-150-3887 (bez tego nie będzie bonusu / nie ma możliwości dopisania później kodu do bonusu - jak nie wpiszesz na początku nie otrzymasz bonusu!) 2️⃣ Weryfikujemy konto KYC (dowód/passport + potwierdzenie adresu np. wyciąg z banku). 3️⃣ Po zweryfikowaniu konta klikamy w „Live Support Chat” i wklejamy wiadomość: „Hello, the account was registered from the registered TNG-563-150-3887” 4️⃣ Do 24 godzin otrzymujemy 5£ ~ 25 zł w GBPT 5️⃣ Twój bonus możesz u mnie zamienić na dowolną płatność lub możesz sam wypłacić wirtualna kartą Tap lub w dostępnych kryptowalutach 6️⃣ Rejestrowałeś się u kogoś innego i masz już bonus na Tap? Odezwij się a również Ci go wymienie!
  7. BLOCKTRADE - NATYCHMIASTOWY BONUS 10€! 1. Zarejestruj się z linku https://trade.blocktrade.com/join/Mokrzycki_2_82623 (Jeżeli chcesz, abym zrobił Ci depozyt, musisz założyć konto na MÓJ adres e-mail, więc nie zakładaj konta na swój lub nowy email!) 2. Wykonaj rejestrację i weryfikację - a) zaznacz konto INDIVIDUAL b) kwestionariusz o dochodach oraz pracy - w przedostatnim ,,Yes, exclusively'' oraz w ostatnim (political exposed person) ,,No'' (jeżeli nie wiesz co zaznaczyć zapytaj się! Jeżeli zaznaczysz coś źle wpłynie to na czas twojej weryfikacji. c) dane osobowe, adres oraz TIN czyli PESEL d) dokument potwierdzający adres - wyciąg z konta, rachunek za prąd/media zawierający twój adres lub cokolwiek innego gdzie jest widoczny twój adres zamieszkania. e) Weryfikacja KYC - dowód/paszport/prawo jazdy + selfie 5. Weryfikacja trwa do kilkudziesięciu minut (w niektórych przypadkach dłużej) i po jej zakończeniu dostaniemy e-mail. 6. Po weryfikacji wpłać kartą lub przelewem min. 105-110€ (prowizja za wpłatę kartą to około 2-3€ a następnie kup dowolną kryptowalutę za całą wpłaconą kwotę (przy obrocie kryptowalutą nie ma prowizji) 7. Od razu po zakupie otrzymasz bonus 10€ w BTC, który możesz dowolnie spieniężyć lub inwestować na Blocktrade. Wypłata możliwa w kryptowalutach lub na konto bankowe.
  8. Wealthseed PROMOCJA TRWA DO 31.10.2022 WIĘC POLECAM ZROBIĆ OD RAZU ŻEBY SIĘ NIE SPÓŹNIĆ Bonus od 5 do 100€ 1. Założ konto w aplikacji WealthSeed z poniższego linku https://ujeb.se/dttc6w Możesz rozpocząć rejestracje komputerze, jednak w pewnym momencie i tak konieczne będzie zainstalowanie aplikacji i dokończenie w telefonie. Rejestracja nie jest wymagająca, a cały formularz dostępny po polsku. W formularzu będziesz musiał wskazać urząd skarbowy, w którym się rozliczasz. Pamiętaj, że urząd dyktowany jest przez adres zamieszkania, a nie zameldowania. Po rejestracji przyjdzie czas na weryfikację tożsamości. Wystarczy do tego wykonanie dwóch zdjęć dokumentu tożsamości, a następnie krókie video-selfie. W moim przypadku wystarczyło wypowiedzieć na głos trzy liczby wyświetlane na ekranie i obrócić głowę w lewo. Możliwości weryfikacji nie musisz szukać w aplikacji. Już po zalogowaniu się zobaczysz okno z przyciskiem do jej przeprowadzenia. 2. Po weryfikacji i dostępie do aplikacji wejdź w ustawienia, zjedź na sam dół i uzupełnij ankietę (odpowiedzi podsylam poniżej w załączniku) 3. Wpłać za pomocą swojego konta bankowego 1 zł i poczekaj na dotarcie przelewu (przeważnie 1-2 dni robocze) 4. Po wpłynięciu środków dostaniemy się do puli nagród (5-100€) I W CIĄGU 30 dni(przeważnie wpada do kilku dni, max dwóch tygodni) przyznawany jest bonus i możemy odebrać nagrodę. 5. Bonusową akcje możemy od razu sprzedać i wypłacić na konto bankowe. Dowód wypłaty w załącznikach poniżej
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use