Jump to content

Strony o zarabianiu forumowiczów


Anonymous
 Share

Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...
  • 6 months later...
Na mojej stronie znajdziesz najciekawsze sposoby zarabiania w sieci. Zarabiaj przez zabawę!! Jestem pewna że nie znalazłeś jeszcze lepszej strony od mojej. Nie daj nabrać się na czytanie maili czy piramidy finansowe. U mnie znajdziesz przyjemniejsze metody! Nie chcę spamować forum więc podaję tylko adres na moją stronę a nie bezpośrednie linki do rejestracji. Zajrzyj a być może znajdziesz u mnie coś co będzie sprawiało ci przyjemność a przy okazji zarobisz. Oto adres na moją stronę: http://www.promysio.mylog.pl
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

GPTR, PP, GPTC, BUX, BANKI, Serwisy

Wszystko bezplatnie za zapis do Funy mails bonus 5zl plus polecajacy po tygodniu aktywnosci wysyla drugie 5 zl. :D !

Ponizej link do strony

 

http://www.znajdzcosdlasiebie.pl.tl/

 

Ja sie zapisalem juz do kilku oferowanych programow i powiem ze dobre :D

Juz w kilku wyplacilem minimum a co najlepsze klikalem dopiero 2 tygodnie :D

 

Jest tam tez sklep komputerowy "Komputerowiec" za zapis dostajesz 5 % znizki na wszystkie zakupy dozywotnio !!

maja niskie ceny :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Witam,

 

www.kasa.pdg.pl - na stronie znajduje się obszerny opis firmy płacącej za korzystanie z wyszukiwarki Yahoo.com.

 

Naprawde bez żadnej ściemy, myślę, że każdy używa wyszukiawrki internetowej przynajmniej kilkanaście razy dziennie. Teraz możesz dodatkowo za to zarobić, 5gr za każde wyszukanie.

 

Twój dzienny zysk = 2,50zł (5gr * 50)

Twój tygodniowy zysk = 17,50zł (2,5zł * 7)

Twój miesięczny zysk = 75.00zł (2,5zł * 30)

 

(oczywiście możesz wyszukiwać więcej niż 50 razy dziennie oraz mieć swoich poleconych i zarabiać więcej)

 

Nic trudnego, po prostu korzystasz z wyszukiwarki. Zapraszam.

 

Enjoy! :) www.kasa.pdg.pl

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Tylko u mnie najlepsze firmy i najnowsze newsy! Z nami nic was nie ominie!

Na mojej stronie znajdziecie coś więcej niż opisy buxów i innych sposobów zarabiania! Jeżeli chcesz zarobić i nie stracić śledź codziennie wydarzenia z naszą stroną!

Potrzebujesz kasy? Zobacz>> Jak zarobić Tylko tutaj najnowsze newsy! Z naszą stroną nic Cie nie ominie!

Link to comment
Share on other sites

Zaprzaszam na stronę www.bux.zarabianie.prv.pl

A na niej:

- najlepsze buxy oraz szczegółowa rejestracja krok po kroku

- poradniki dotyczące Alert Pay (wypłaty, weryfikacja, dodawanie konta bankowego)

- wszystko co potrzebne do zarabiania w sieci znajdziecie właśnie na tej stronie, informacje są uporządkowane i co ważne na jednej stronie, nigdzie indziej nie musicie szukać odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Nie będę ukrywał, że podczas rejestracji będziecie rekrutowani przeze mnie i bedę miał z tego zysk. Jeśli wpiszecie mojego nicku tylko pozostawicie puste to zostaneicie przypisani do kogos innego. A chyba dobrze sobie pomagać ? ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use