Jump to content

KONKURS?


Anonymous
 Share

Recommended Posts

Witam, Netkieszonkowe potrzebuje wiekszej ilosci osob w programie. Do zachecenia ludzi aby reklamowali Netkieszonkowe powinien byc konkurs na poleconych. Nie chodzi nawet o duze nagrody ale zeby cos bylo. Spojrzy na konkurencyjna firme "ZielonyMail". Zaczela ona dzialalnosc w tym samym czasie a ma teraz prawie 4200 uzytkownikow. A Netkieszonkowe tak jak siedziala kolo 2500 to dalej tak siedzi. Prosze WM daj jakis konkurs i ozyw w ten sposob NETKIESZONKOWE.
Link to comment
Share on other sites

Konkurs na Poleconych???

 

Hm??

 

I potem okaże się, że połowa z tych ludzi będzie do wywalenia bo zapiszą się tylko na ten czas. Mi nie chodzi o ilość lecz o to aby był wysoki clickrate (czyli ilość klików)

 

A co do konkursu to pomyślimy nad tym :)

 

ravqucik

 

Prosze też innych uczestników forum o zdanie

Link to comment
Share on other sites

Hmm, konkurs poleconych dobra rzecz, szczególnie dla membersów, zawsze jakies emocje i oczywiscie $$$ i może refklamka, he he. Ja proponuje zrobic ankietę jak ma wygladac konkurs:

- czy do jakiejs liczby membersów w firmie

- czy rundy jak w panther-mails

- czy poprostu do konkretnego dnia

A moze jeszcze jakies propozycję, no cóz sprawa oczywista jest ze ktos bedzie chcial miec wiecej refkow od innych i bedzie robil wszystko zeby ich zdobyc (czyli nieaktywni membersi) ale ogólnie i tak jestem za.

I najlepiej zeby było tak jak w ad profit, czyli automatyczna aktualizacja czołówki prowadzacej :)

 

Pozdrawiam

Jn2004

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use