Jump to content

Reklama za reklamy


strenq
 Share

Recommended Posts

Chcac wzmozyc promocje naszej firmy postanowilismy dorzucic jeszcze jeden konkurs, ktory nazwalismy: reklama za reklamy.

Zauwazylismy iz kilka osob reklamuje nasza strone w tabelkach czy na stronach. Ze swieca w reku szukac mozna szukac naszych reklam bezposrednio do naszej strony - klikasz w link i nasza strona. Dlatego dla tych, ktorzy beda wysylac reklamy naszej firmy postanowilismy rozdac takze darmowe drobne reklamy naszej firmy. Oczywiscie masz nie zglaszac sie iz wlasnie zareklamowales nasza strone - sami to dostrzezemy. Nie martw sie jestesmy zarejestrowani w wielu systemach i napewno ujrzymy twoja reklame (poznamy ja po reflinkach :P ). Oczywiscie za 1-2 reklamy raczej nic nie dostaniesz ale jesli zobaczymy twoj reflink kilka razy napewno do Ciebie sie zglosimy ;) Pamietaj im wiecej reklam ujrzymy tym lepsza reklame dostaniesz.

Link to comment
Share on other sites

Ja póki co wstrzymałem się z reklamami po tym jak zostały zmienione nagrody w refcontescie bo za takie nagrody to ja dziękuje.

 

Co do reklam tej firmy to puszczałem juz w Zielonym Mailu,NetKieszonkowe, Zone Mail, Ogród Reklam, Fast Mail, Grass Mail więc troszke tego było.

Link to comment
Share on other sites

Co do ref contestu dla premiowanych to zastanow sie. Premiowany kosztuje niecale 10$. Biorac pod uwage ze jest Was 5 to jakie ty chcesz nagrody? 10$ za wygrana? Wtedy bysmy jeszcze wiecej stracili na premiowanych a nie zyskali. A tak nawiasem mowiac to dla premiowanych ref contest jest loteria - jednemu skrypt przypisze wiecej refow innemu mniej.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use