Jump to content

Dzialanie strony


Anonymous
 Share

Recommended Posts

Chcialbym sie dowiedziec dlaczego tak wolno wszhystko dizala, strona laduje sie strasznie wolno, linki z maili rowniez, a na zaliczenie reklamy trzeba czekac znacnzie dluzej niz jest ot napisane. Co sie dzieje. Wogle chwilami strona wcale sie nie laduje. Co to jest?

U mnie reszta dziala w porzadku, wiec to nie moze byc spowodowane czyms u mnie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Co do dzialania strony to otwiera sie ona szybko, a timery sa prawidlowe. My nie mamy zadnych problemow a wiekszosc uzytkownikow takze. A co do niedzialania strony to wczoraj taka sytuacja miala miejsce - byla to awaria hostingu - niezalezna od nas. Jednak to moze zdarzyc sie kazdemu i nie tylko nam sie to zdarzylo. Miejmy nadzieje ze sie juz to nie powtorzy;)
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Wiem co to oznacza - sam nieraz kupowalem reklame w firmach, gdzie padl serwer po tym jak ja wykupilem :( Niestety nie jest to zalezne od nas. Najgorsze jest to, iż żeby w pelni poprawnie przeniesc strone na nowy hosting ten stary musi zadzialac, gdyz musimy przeniesc z niego dane.
Link to comment
Share on other sites

Proponuję Wam żebyście jednak zrobili coś żeby stronka zaczęła działać, już zaczynają się różne tematy o EC. Takie przestoje tylko powodują niechęć innych do Waszej firmy, więc jeżeli chcecie się utrzymać w świecie GPT to radzę jak najszybciej zareagować, chyba nie chcecie być uznawani za oszustów.
Link to comment
Share on other sites

Różne tematy ludzie zawsze poruszać będą.

Wygląda na to,że nie jest to takie proste i zależne tylko od nich.

Mają problemy jak większość firm nie są w tym osamotnieni.

Jak będą mieli być oszustami to i tak nic pisanie nie pomoże,ale nie można odrazu tak czarno myśleć.Trzeba dać im trochę czasu.

Poczekamy zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

troche czasu, zgadzam sie, ale pisali ze prawdopodobnie bedzie stronka juz dzialac w niedziele wieczorem, a juz jest sroda, wiec po co to pisali?

Ale widze, ze jakas zmiana jest, bo nie ze sie stronka wogle nei laduje, ale sie pokazuje jakis napis, wiec badzmy dobrej mysli :)

Mysle ze bedzie jakies zadoscuczynienie za przerwe w dzialaniu, ktore pokaze, ze mamy do czynienia z uczciwymi ludzmi

Link to comment
Share on other sites

Strona jest juz przeniesona, dziala ale ma jeszcze pare niedorobek, m.in. z baza danych noi domena. narazie nie podam adresu bo i tak strona nie dokonczona:) a co do niedzieli to serwer mial wtedy zaczac dzialac ale stary. Skoro nie zadzialal to przenieslismy sie na nowy
Link to comment
Share on other sites

 Share




×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use