Jump to content

???


macieks
 Share

Recommended Posts

czy oni ze mnie robią debila... w sobote poprosiłem o veryfikacje konta... z powodu błędnie wpisanej daty urodzenia dokładnie to roku (z moich przypuszczeń wynika że wpisałem rok ur. mojej siostry..) wysłałem im skan dowodu... i nic.. od soboty ani widu ani słychu ... a mam na koncie 14 zł.. ;( niech mi ktoś coś doradzi
Link to comment
Share on other sites

Guest grzecho20

Jak się orientuje to skończyły się już czasy weryfikacji konta by przesłać kase do polskiego banku. Teraz bez weryfikacji można przelać pieniądze. Weryfikacja teraz służy do zwiększenia limitu obrotu gotówką, ale nie sądzę żeby przekroczył obrót w ciągu 90dni na około 100tys złotych :wink:

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Podałem dane prawidłowe.. tylko nie sprawdziłem daty urodzenia.. i wyszły takie a nie inne.. i teraz nie moge się do moich 14 zł dobrac ;( dostaje komunikat :

 

 

Państwo konto ma zablokowane transakcje wychodzące, więc niniejsza transakcja nie może być zakończona. Prosimy skontaktować się z service@moneybookers.Com

 

kontaktowałem się już z nimi 2 razy bez echa ;(

Link to comment
Share on other sites

tak wogule konto money bookers to nie zakładnie maila i jak w koncie bankowym wypada podać prawidłowe dane, jak nie ma odzewu to raczej nie da sie odblokować

 

pisze poraz kolejny... jak da sie zablokowac to da sie odblokowac.. pozatym z czystej uprzejmosci by mi odpowiedzieli.. a nie wysyłam im maile, skany dowodu osobistego, skany karty kredytowej i nic bez odzewu... z czystej uprzejmosci mogliby chociarz odpisac... ;/ bo w tym wypadku musze porzucic GPTR bo nie mam jak z niego pieniedzy wyciagnac.. a przez e-golda nie chce...

Link to comment
Share on other sites

Guest grzecho20

Coś mi się wydaje że konto nie zostanie odblokowane macieks. Nie potrzebnie posłałeś tego maila z tym skanem tylko sobie problemów narobiłeś. Wykryli że jak zakładałeś konto nie miałeś 18lat i przyblokowali Ci za podanie fałszywych danych w tym przypadku roku urodzenia.

Może się ewentualnie zapytać czy konto zostanie odblokowane, jeśli tak co musisz zrobić. Powinni odpisać to nie jakaś tam gówniana firemka od mail. Sprawdz także czy przypadkiem serwer na którym masz konto mailowe nie uznaje ich maili jako spam. Mail jak możesz napisz w dwóch wersjach językowych po pol i ang może jeszcze mają problemy z mailami od polaków.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Maile nalezy wysylac tylko po angielsku.

 

A mnie odpisali.. chyba po tygodniu. Ale pytalem sie o jakas blachostke.

 

wysyłałem po angielsku.. najgorsze jest to że mam tam kase na koncie.. ;( a nowego sobie nie założe ;( i dupa... egolda nie lubie.. chyba bede musail skonczyc z ptr.. bo nie mam jak kasy otrzymać... ;(((

Link to comment
Share on other sites

Za eg tez nie przepadam, ale nie poddawaj sie tak szybko. Tak jak napisalem, troche mija zanim odpisza. Musisz troche poczekac, moze wyslac kolejny, a jak nie to mala awanture na duzym anglojezycznym forum - np gpf :wink:.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Jak się orientuje to skończyły się już czasy weryfikacji konta by przesłać kase do polskiego banku. Teraz bez weryfikacji można przelać pieniądze. Weryfikacja teraz służy do zwiększenia limitu obrotu gotówką, ale nie sądzę żeby przekroczył obrót w ciągu 90dni na około 100tys złotych :wink:

Pozdrawiam

 

bez weryfikacji 1000 jenostek waluty, którą się wybrało, czyli np. 1000PLN lub 1000E

 

Jednak z tego co wiem, to teraz wrócono znów do weryfikacji

można jednorazowo przelewac tylko niewielką kwotę a potem zweryfikować wpisujac kod który został podany przy przelewie przez MB

 

najlepiej zweryfikowac sobie wysyłając skan dowodu czy prawa jazdy i już

 

ja zweryfikowałem 1,5roku temu i mam spokój

limit 16000E i żadnych problemów przy przelewaniu na polskie konto

 

pozdrawiam

jogaila

 

PS.

a jak ktoś podaje nieprawdziwe dane przy zakładaniu konta to sam sobie jest winien, przepisy sa przecież jasne, regulamin to regulamin

 

jak juz ktos jes tniepelnoletni i bardzo che mieć MB to chyba nie jest wilkim problemem spytać kogoś dorosłego z rodziny, tylko trzeba przedtem wszystko dobrze wytłumaczyć, co i jak i poco to

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use