Jump to content

Nowy dział Gry na Forum


Renoirdaniel
 Share

Recommended Posts

Witaj kassi22. Hmmm... mówiąc szczerze nie do końca rozumiem pytanie ;). Chodzi Ci o zasady działu gry, czy o "instrukcje obsługi" konkretnych gier.

Jeśli o to pierwsze - to nie ma żadnych szczególnych zasad - po prostu wchodzisz do działu, wybierasz grę i grasz. A po każdej grze wynik jest zapisywany na liście rezultatów.

A jeśli chodzi o same gry - to wszystkie są proste - wystarczy raz zagrać, aby się zorientować "czym to się je". Krótkie opisy gier dodajemy. Dokładniejsze instrukcje zwykle są w danej grze - tyle, że po angielsku. Jednak tak naprawdę nie ma potrzeby wczytywać się w instrukcję - wystarczy właśnie raz zagrać.

Zasady pojawią się, gdy pojawią się rozgrywki turniejowe. Póki co tłumaczymy ten dział i dodajemy nowe gry.

Link to comment
Share on other sites

Taka drobna informacja - w waszym panelu użytkownika jest zakładka - Edit Arcade Options. Na razie jeszcze wymaga tłumaczenia. Pierwszą z opcji w tej zakładce jest zgoda na udział w turniejach pomiędzy dwoma użytkownikami. Jeśli to zaznaczycie - to inni użytkownicy prawdopodobnie będą mogli "wyzywać Was na pojedynek" w wybranej grze. Napisałam prawdopodobnie - bo na razie nie mam jak tej opcji przetestować. Przypuszczam, że można zapraszać tylko tych, którzy uaktywnili opcję turniejową. W tej chwili pewnie jestem jedyną osobą, która to zrobiła - więc przetestowanie jak to działa nie jest możliwe. W sumie nawet nie wiem gdzie zaprasza się inne osoby do turnieju :D - ale gdy tylko się tego dowiem to podam informację ;).
Link to comment
Share on other sites

zaprosić do udziału mogłem ostatnio jednego z userów bo kliknięciu na pucharek, na samym dole była taka opcja, teraz już jej nie mam :(

 

czyżby dlatego ze nie jestem już Championem ?>??

 

 

edit.

 

i jeszcze jedna sprawa odnośnie pucharków, skrypt przyznaje miejsca trochę lewo, bo gdy są takie same wyniki to daje wyzej osobę która zrobiła ten wynik później, nie patrząc na to ze robiła to x razy dłużej, przy takich samych wynikach powinien być jeszcze pod uwagę brany czas - tak jak teraz to lipa...

Link to comment
Share on other sites

i jeszcze jedna sprawa odnośnie pucharków, skrypt przyznaje miejsca trochę lewo, bo gdy są takie same wyniki to daje wyzej osobę która zrobiła ten wynik później, nie patrząc na to ze robiła to x razy dłużej, przy takich samych wynikach powinien być jeszcze pod uwagę brany czas - tak jak teraz to lipa...

 

a kto na tym zyskał :)

Link to comment
Share on other sites

Niestety sama tego nie poprawię - moja znajomość php jest zbyt mała. Za kilka dni wyjdzie nowa wersja pluginu - zobaczymy jakie będą w niej poprawki. Jeśli kwestia takiej samej ilości punktów nadal będzie tak dziwacznie rozwiązana - napiszę o tym w supporcie pluginu. To jedyne co mogę zrobić.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use