Jump to content

Spam!!


rocky
 Share

Recommended Posts

Przez wyslanie maila do uzytkownikow CB w ktorym zawarty byl ich adres mailowy moja skrzynka zawalona jest spamem. Czesc osob postanowila wykorzystac adresy i zaczela wysylac na nie wlasne reklamy ;[

 

Wydaje mi sie, ze adresy powinny zostac ukryte -jezeli jest taka mozliwosc lub kierowane bezposrednio na 1 adres.

 

W wysylaniu maili przoduje snela23

-Snela23@o2.pl

 

Dodaje taka notke:

 

"Otrzymałeś ten mail ponieważ jesteś uczestnikiem firm GPTR. Mail ma na celu poinformować Ciebie o nowych wypłacalnych firmach. Jeśli nie chcesz otrzymywać więcej wiadomości odpisz."

 

PRAWO DO WYSYLANIA MI MAILI REKLAMOWYCH MAJA TYLKO TE FIRMY DO KTORYCH JESTEM ZAPISANY.

 

Jezeli istnieje mozlwiosc jakiejs kary to podaje jej refy do firm ktore podala:

http://TwojaKasa.boo.pl/index.php?affiliate=230

http://www.markspaidtoreademail.com/index.php?ref=ssebekk

http://www.Super-Euro-Surf.com/?ref=214

 

Drugim spamujacy uzytkownik: sportowy@op.pl

 

Uwazam, że powinni zostac jakos ukarani, przynajmniej w CB, dlatego ze nieuczciwie probuja wykorzystac sytuacje.

Link to comment
Share on other sites

Wysłałem informację do adminów Super-Euro-Surf i TwojaKasa o tym użytkowniku, zobaczymy jaka będzie ich reakcja. Obawiam się że nic więcej nie da się zrobić w tej kwestii.

 

Rada na przyszłość - jeśli dostaniesz SPAM napisz do admina owego programu, w regulaminie większości programów gptr SPAM jest karany usunięciem konta.

Link to comment
Share on other sites

Hm tzn ze dostales maila tak? i ktos musia dostac takiego sameog z Twoim adresem tak? Hm dziwne zaisntlowalem CC i i to jakas dziwna rzecz kazdy mai idzie do kazdego z osoban.

 

Spawdzalem u mnie po loginie i po e-mailu ktory podales i takiego usera nie ma w CB. Wiec skad przypuszczasz ze to z CB?

Link to comment
Share on other sites

Hm tzn ze dostales maila tak? i ktos musia dostac takiego sameog z Twoim adresem tak? Hm dziwne zaisntlowalem CC i i to jakas dziwna rzecz kazdy mai idzie do kazdego z osoban.

 

Spawdzalem u mnie po loginie i po e-mailu ktory podales i takiego usera nie ma w CB. Wiec skad przypuszczasz ze to z CB?

 

 

skasowalem niestety tego maila z cb.. :( Mysle ze to wlasnie stamtad pochodzila ta lista tych maili, dlatego ze dzien czy dwa wczesniej dostalem wiadomosc wlasnie z CB z ta lista -w mailu bylo informacja ze wkrotce rusza z powrotem reklamy mailowe i zeby kliknac w reklame -test ogladalnosci.

 

faktycznie nie ma tego maila (snela) moze zarejestrowala sie pod innym. jest za to sportowy@op.pl

 

P.S. Wyslalem liste maili na pw. Zeby pokazac, ze jednak byla widoczna..

Link to comment
Share on other sites

Dzieki z aliste to najwidoczniej 1 mail poszedl.

Mysle ze kolejne ktore poszly juz sa ok?

Od poczatku byl jakis blad skryptu i meczylismy sie z tym przez 4-5 dni mimo ze skrypt byl nowy. Ale juz naszczescie ok i mysle ze sie to nie powtorzylo?

Link to comment
Share on other sites

nie ma problemu, nie wiem czy sa ok bo przelaczylem sobie odbieranie na site inbox :)-tak jest wygodniej. ale jak cos zostalo poprawione to pewnie jest juz dobrze..

spamuje jakis czech <robobeh@seznam.cz>

Link to comment
Share on other sites

Też dostałem sporo maili od tych osób, ostatnio właśnie poszedł jakiś mail z listą adresową, nie jestem pewien czy z CB, ale w CB jestem, zaraz poszperam, zobaczę skąd ten mail:) Teraz już na pewno idą dobre.

 

EDIT: znalazłem, ten mail. Poszły 2 takie, jeden dobry, a drugi z listą mailingową. Max zaraz wyslę Ci PW. Nie wkleję tu nic, żeby znów ktoś nie pisał;)

Link to comment
Share on other sites

rocky, jeśli jeszcze masz tego maila ze spamem skontaktuj się z adminem TwojaKasa.boo.pl. Dziś otrzymałem od niego info:

 

Witam.

 

Prosze o przesłanie orginalnego e-maila uznanego za SPAM wraz z nagłówkiem.

Konsekwencje napewno zostana wyciągnięte.

 

Pozdrawiam ekipa TwojaKasa.boo.pl

Skeracz / Dział reklamacji

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use