Jump to content

Priorytetowe traktowanie w OR?


Recommended Posts

Witam...

Zamówiłem reklame dokładnie 40dni temu i do dnia dzisiejszego nie została zrealizowana, wysłałem 2 maile z zapytaniem co jest grane na które również nie dostałem odpowiedzi. Wiem, że były problemy z OR jakiś czas temu i nie szło wysyłać maili ale w tym czasie reklamy PTC były dodawane a taka własnie kupilem... 40dni 0 odpowiedzi na maila.. Łącznie 3 reklamy nie zostały zrealizowane jedna zamówiona 40dni temu i dwie zamówione kilka dni temu... Dodam, że jestem premiowanym użytkownikiem z srebrnym członkostwem, który (jak pisze na stronie) ma pewne przywileje, a mianowicie->

punkt 12: Zamówienia będą zawsze traktowane priorytetowo.

 

Jeśli w 30dni nie została zrealizowana reklama gdzie inne reklamy były realizowane w tym czasie (były jak pisze na forum VCF) to priorytetowe traktowanie to boję się pomyśleć co by było gdybym był bez srebrnego członkostwa, a może to właśńie ich się tylko tak olewa? Mail z odpowiedzia, że sa problemy by wszystko załatwił, ale... ale po co się męczyć i odpisać na emaila?

 

Czekam na jakąs odpowiedz admina firmy i jakieś sensowne wytłumaczenie i... i może coś admin sam doda na co jeszcze...

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use