Jump to content

Informacje 02.10.2006


swerty98
 Share

Recommended Posts

Witam

 

Po długiej przerwie technicznej, za którą niezmiernie przepraszamy jest

nam miło poinformować, iż Inny-Świat.be z powrotem wraca na rynek firm

GPTR. Po kilku incydentach, jakie słusznie zauważyli użytkownicy naszego

systemu postaramy się je naprawić jakimiś pozytywnymi aspektami. Przede

wszystkim w najbliższych dniach webmaniac obiecał zająć się feralnym

skryptem wymiany punktów oraz zaległymi wypłatami.

Od jakiegoś czasu Inny-Świat współpracuje ze StudioReklam.info, do którego

także zapraszamy. W obydwu firmach niebawem wszystko gwałtownie się ruszy.

Oświadczam również, że przybędzie mnóstwo reklam zamówionych w

ostatnim czasie na allegro oraz forach internetowych.

Ponadto zmienią się troszkę warunki firmy, ale prosze sie nie martwić bo bedą to zmiany na lepsze a mianowicie:

 

Zmieni sie troche wartość płatnych maili maile puszczane do Was były o wartościach 0.1gr, 0.25gr, 0,5gr, 1gr, 2gr teraz pozbędizemy się 2 skrajnych wartości czyli pozostaje 0.25gr, 0.5gr i 1gr

Zmieną sie też wartości maili punktowych poprzednio były one od 1 do 5 punktów teraz będzie to 3, 5 i 10 punktów.

Warto też powiedzieć ze w najbliższym czasie zostanie wstawiony nowy cennik reklam reklamy będą tańsze np. najtanszego maila do All bedzie mozna kupić juz za 70gr:)

W najbliższym czasie ruszy też quiz z nagrodami;)

Narazie do odwołania zostana zawieszone losowe wypłaty, których i tak nie było w ostatnim czasie.

Wszystkie te zmiany zostaną wprowadzone stopniowo w najbliższym czasie.

 

To chyba na tyle, prosze o kometarze!!!

 

pozdrawiam swert98

Link to comment
Share on other sites

a jak z wartoscia punktow...i czy wkoncu bedzie mozna na stronie wymienic punkty na kase bo cos ostatnio automat wam nie dzialal
Link to comment
Share on other sites

Fusek czytaj dokładniej:P jest napisane ze automat zostanie naprawiony, a co do niedostepnej strony to jak mi WebManiac tłumaczył w TP muszą cos zrestartowac i wtedy będzie działac wszystko mysle ze powinno to nastapic do 36 godzin naj dalej ale jestesmy dobrej myśli.
Link to comment
Share on other sites

to ja bym prosil o naprawienie jeszcze jednej opcji... bo ilekroc zamowie reklame z zarobkow to nie mam nigdzie dostepu do statystyk...
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

po raz kolejny proszę o interwencję - regularnie z mojego konta ginie kasa, pisałem raz - maila - dostałem lakoniczną odpowiedź, że admin to sprawdzi - nastepne zostały olane!!

 

Ostatnie zapisane przeze mnie "zniknięcia"

6/7.11 - 1,5gr

10/14.11 - 5gr

17/18.11 - 12gr!!

 

Proszę o wyjaśnienie sprawy!! i tym razem o nie olewanie jej!!

Link to comment
Share on other sites

ok...zgłaszałem tą sprawę z 5 razy - przez formularz, przez gg...i tylko za pierwszym razem była reakcja...troche mnie to zniesmaczyło...

 

jakby nie patrzyl - powinieniem już dawno mieć 5 zł...a ja cały czas wokolicach 4....i nie mogę się od tego 4 odbic,bo co mi przybędzie - to znowu mam poniżej

Link to comment
Share on other sites

dostałem polecenie od technicznego zebyście sprobowali zmienic hasło nie wiem co to moze dac ale jak tak mowi to trzeba tak robic

do kogo to było?? do mnie?? że to ma pomóc w tych uciekających zarobkach??

 

a przy okazji - ciagle jest ostrzeżenie na stronie o błędzie:

 

Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/is/public_html/your_current_earnings.php on line 98

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ostatnie zapisane przeze mnie "zniknięcia"

6/7.11 - 1,5gr

10/14.11 - 5gr

17/18.11 - 12gr!!

 

sprawa nadal pozostaje otwarta,bo dzisiaj stwierdziłam brak połowy zarobków tzn.1,41 pln,jak równiez punktów- a to juz nie sa kwoty groszowe.

Czy jest sens klikac dalej- na wypłate czekam 4 miesiące,a na nową nie uzbieram, jak będzie mi znikalo połowę tego co wyklikam?

Czy ktoś mi zwróci zarobione pieniądze i zagwarantuje,ze juz nigdy,nikomu nic nie zniknie?

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use