Jump to content

Pełny paypal juz dostępny dla Polakow


michal250
 Share

Recommended Posts

This User Agreement applies to users in all European Union countries where the PayPal “send only” service is offered. These are Cyprus, Czech Republic, Estonia, Hungary, Latvia, Lithuania, Malta, Poland, Slovakia and Slovenia.

 

no nie wiem, nadal jest takie cos w regulaminie przy zakladaniu konta :/

Link to comment
Share on other sites

hmm ale to moze byc tylko jakies nie updatowanie z tym regulaminem bo ludzie pisza ze normalnie moga juz otrzymywac kase ;)

i na dodatek jak sie kliknolem "Request Money" to mi wyskoczylo "confirm email address" zamiast cos tam ze "in my country blah blah blah" wiec chyba juz jest w pelni ;)

no to zobaczymy jak to bedzie ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

A bez weryfikacji mozna normalnie korzystac z PayPal ? Chodzi mi o odbieranie kasy z firm GP i przesylanie jej do innych uzytkownikow PP.

 

Ps Jak chcialem zweryfikowac swoja karte (bank Millenium) to wyskakuje mi blad ze karta zostala odrzucona czy cos takigo :(

 

-----edit-----

 

Dokladna tresc bledu:

 

Ta karta kredytowa została odrzucona przez bank, który ją wystawił. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat powodów odrzucenia karty, skontaktuj się z działem obsługi klienta wystawcy karty kredytowej. Możesz ewentualnie spróbować dodać inną kartę kredytową.

 

Mam sie skontaktowac z bankiem i co im powiedziec ? :P Wasza karta byc zla, dajcie inna -lol-

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use