Jump to content

Informacje 01.11.2006


swerty98
 Share

Recommended Posts

Pare spraw:

 

1. Wysyłka maili już działa:) udało nam się to naprawic i teraz mam

nadzieje ze ten problem juz sie nie pojawi:)

 

2. Automatyczne przeliczanie punktów nie działa:( ale w Centrum wydatków

jest mozliwosc zaządania ręcznej wymiany punktów;)

 

3. Wypłaty są jak widac powoli realizowane, ale prosze o cierpliwosc!!!

 

4. Jak pewnie już wiekszosc osob widziala wystartowal pierwszy Quiz z nagrodami

po pierwszym dniu musze powiedziec ze jestem zaskoczony, bo wydawało mi sie ze

pytania są trudne ale sie myliłem:) dlatego kolejne quizy będa trudniejsze:P

Zapraszam do udziału!!!

Quiz

5. Boksy reklamowe zawisły na stronie głównej i nie tylko dlatego zapraszam doich treści no i klikanie w interesujące Was reklamy;)

Link to comment
Share on other sites

przeliczanie punktow dalej nie dziala!!! zarzadalem wlasnie reczne prxzeliczenie i nie dosc ze mi zwrocono 1000punktow to na dodatek zabrano troche z konta!!!!!! cos tu nie gra
Link to comment
Share on other sites

no teraz juz gra. dopiero po moim poscie wymieniles... zastanawiam sie po co tu 2006-11-04 - Wymiana punktów : 0.5 PLN wpisales 4 listopada skoro dzis jest 5
Link to comment
Share on other sites

i klamstwo za klamstwem z kazdym kolejnym Twoim postem sie uwidacznia, wybacz jako ze mam dluzszy staz na forum to pewnie mi ludzie predzej uwierza...

otoz spojrzalem dzis rano przed napisaniem posta stan mojego konta punktowego w Twej firmie i mialem cos okolo 1600 punktow, nastepnie napisalem tu posta na ktorego odpowiedziales (oczywiscie po zamianie punktow na kase)

Nie kompromituj sie po raz kolejny, nie umiesz przyznac sie do bledu?

Link to comment
Share on other sites

Wybacz mój drogi ale ja to zrobiłem wczoraj!!!I nie kompromituje sie wiem co kiedy zrobiłem lepiej a to ze to sie pokazało dopiero dzisiaj to nie moja wina a moze skryptu nie wiem a pozatym jak wedlog Ciebie miał bym wstawic date jak data jest ustawiona i jej sie nie da zmienic jak chcesz moge zrobic screna z panelu admina!!!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

dobra sorry wierze, masz bledy w skrypcie, zalogowalem sie na swoje konto i znow punkty wrocily i pieniadze zostaly odjete sytuacja jak przed zmiana...
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use