Jump to content

O co tak właściwie w tym chodzi ?


Recommended Posts

Od 2 godzin szukam jakiegoś sensownego wyjaśnienia i co ? nie znalazłem nic no prawie nic. Narazie wywnioskowałem tyle że , szukam w jakieś wyszukiwarce jakiejś strony rozsyłam link do niej na maile i co ?

czy dobrze rozumuje ? błagam was wyjaśnijscie mi o co w tym chodzi i podjacie jakieś dobre , płacące wyszukiwarki

 

 

Pozdro.

Link to comment
Share on other sites

Rynek płatnych wyszukiwarek już raczej nie istnieje... Było to popularne jakieś dwa lata temu ale szybko się okazało, że takie wyszukania głównie z get-paid są dla reklamodawców nic nie warte, więc przestali za to płacić.

 

Pewnie znalazłyby się jakieś jeszcze płacące wyszukiwarki, może ktoś poda do nich linki.

 

Generalnie chodzi o to, że rejestrujesz się w danej wyszukiwarce, robisz swój portal (z reguły są już gotowe szablony) i go reklamujesz. Jeśli ktoś wyszuka Ty otrzymujesz drobne wynagrodzenie. Jednak ludzie nie są specjalnie skłonni do wyszukiwania...

Link to comment
Share on other sites

Rynek płatnych wyszukiwarek już raczej nie istnieje... Było to popularne jakieś dwa lata temu ale szybko się okazało, że takie wyszukania głównie z get-paid są dla reklamodawców nic nie warte, więc przestali za to płacić.

Powiedzmy że nie do końca :)

Francuzy zakceptowali Nas w szukarkach i średnia jest całkiem dobra.

Wystarczy się zapisać do mail blue a tam są szukarki dla Nas.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use